WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Skazano streamera, który zaatakował ciężarną partnerkę przy dzieciach podczas transmisji

Obrzydliwe zachowanie jednego ze streamerów zostało ukarane. Jaka kara spotkała Luke’a Mundaya?

W zeszłym roku streamer Luke „MrDeadMoth” Munday prowadził transmisję z gry Fortnite. Podczas streamu widzowie mogli oglądać naganne zachowanie prowadzącego, któremu zupełnie puściły nerwy. Cała sprawa skończyła się dla niego aresztowaniem i skazaniem.

Na nagraniu, które stało się dowodem, słyszmy kłótnię pomiędzy parą. Kobieta prawdopodobnie przesuwa w pewnym momencie kamerę, a Luke Munday w odwecie ją policzkuje. Warto nadmienić, że partnerka MrDeadMoth była w tamtym czasie w ciąży. Ciężko określić czy w dalszej części nagrania streamer stosuje przemoc fizyczną, ale na pewno jego zachowanie jest karygodne. W dalszej części nagrania słychać również dwójkę płaczących dzieci.

Jeśli chcecie obejrzeć nagrania – umieszczamy je poniżej. Ostrzegam jednak, że podnosi ono ciśnienie.

W grudniu 2018 roku streamer został aresztowany za stosowanie przemocy domowej w postaci spoliczkowania ciężarnej dziewczyny. Jak podaje Kotaku Australia, streamer usłyszał teraz wyrok w swojej sprawie. Karą za jego zachowanie jest 14 miesięcy prac społecznych.

Obrońca oskarżonego bronił go słowami:

Jest kochającym i troszczącym się o innych człowiekiem bez historii w postaci przemocy domowej… który niestety tego dnia tylko uderzył swoją partnerkę.

Sędzia prowadzący sprawę, gdy usłyszał słowa „tylko uderzył”, w ostrych słowach upomniał adwokata. Od czasu karygodnego zachowania Munday stracił pracę i został odseparowany od partnerki.

ŹRÓDŁO: kotaku