WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Składany smartfon Motoroli może posiadać te funkcje

Piętnaście lat po wydaniu oryginalnego modelu RAZR Motorola może pracować na jego ponowną premierą. Tyle że tym razem będzie to składana wersja smartfona. 

Prace nad takim rozwiązaniem potwierdziło XDA Developers. Dowiedzieliśmy się też, jakie funkcje może posiadać Motorola RAZR.

Pierwszą z nich jest dodatkowy wyświetlacz na zewnątrz. Może on posłużyć do wyświetlania pewnych informacji, jednakże najprawdopodobniej nie będzie oferowany przez niego dostęp do pełnego Androida. Dzięki własnemu oprogramowaniu Motorola ograniczy aplikacje, które będą mogły wyświetlać tam informacje. Początkowo będzie to ograniczone do preinstalowanych aplikacji, takich jak Moto Display, Moto Actions i Moto Camera.

Czytaj też: Redmi 7 na nowym filmie – znamy też specyfikację

Motorola, RAZR, motorola RAZR, składany smartfon motorola, RAZR informacje, informacje RAZR

Dodatkowy ekran ma także wyświetlać 6 szybkich ustawień. Będzie to najprawdopodobniej WiFi, Bluetooth czy NFC. Użytkownicy powinni móc samemu dopasować co ma się tam znaleźć. Nie zabraknie też obsługi Asystenta Google, który pomoże w obsłudze urządzenia.

Kolejna ciekawa funkcja jest po otwarciu RAZR. Osoby przeglądające strony internetowe czy korzystające z aplikacji takich jak Twitter będą mogli obsługiwać telefon palcem na drugim wyświetlaczu, który będzie działał jak gładzik.

Ostatni dodatek to możliwość personalizacji RAZR. Dodatkowy wyświetlacz będzie mógł mieć wybraną przez Was tapetę oraz będzie można dopasować go do własnych wymagań.

Zgodnie z poprzednimi doniesieniami, smartfon może kosztować około 1500 dolarów i ma zostać wyprodukowanych zaledwie 200 tysięcy sztuk. W środku znajdzie się Snapdragon 855, 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Uważacie, że jest to dobra konkurencja dla Galaxy Fold i Mate X?

Czytaj też: Samsung Galaxy Note 10 na nowych renderach koncepcyjnych

Źródło: Phonearena