Reklama

Składany Xiaomi Mi Mix Fold wyprzedał się w rekordowym tempie

Mix fold, xiaomi mix fold 2

Debiutujący pod koniec marca Xiaomi Mi Mix Fold to składany smartfon w przyzwoitej cenie co zdecydowanie wyróżnia go na tle konkurencji. Okazuje się, że wystarczyła jedynie chwila, by wyprzedał się do ostatniego egzemplarza.

Xiaomi Mi Mix Fold wyprzedał się w… minutę!

Składane telefony cieszą oko i w większości przypadków tylko oko. Nowoczesne modele nęcą, ale ich cena potrafi odstraszyć. To sprawia, że nadal jest to sprzęt niszowy i stosunkowo niewielu użytkowników decyduje się na zakup. Xiaomi postanowiło ustalić cenę swojego Mi Mix Fold trochę niżej od konkurencji i wydaje się, że to wystarczyło.

Czytaj też: Znamy specyfikację Vivo V21

Składany smartfon i przyzwoitej cenie okazał się strzałem w dziesiątkę. Okazuje się powiem, że gdy w Chinach Mi Mix Fold trafił do sprzedaży w cenie około 6000 zł (9999 juanów) wyprzedał się w minutę! Biorąc pod uwagę doniesienia, że wartość zakupowa wyniosła 400 mln juanów szacuje się, że sprzedano około 40 tys. składanych smartfonów. Bazujemy niestety tylko na plotkach, bo nie podano oficjalnych danych. Tak czy tak jest to ogromny sukces. Teraz pozostaje tylko mieć nadzieję, że Xiaomi Mi Mix Fold wyjdzie poza Chiny.