WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Skórzane kurtki z Fallout 76 za 276$ wywołały burzę w mediach

Specjalistą od marketingu niestety nie jestem, ale nawet nieobeznany z tajnikami sprzedawania czegokolwiek komukolwiek i za jakąkolwiek cenę od razu wiedziałby, że te skórzane kurtki z Fallout 76 za 276$ nie zostaną ciepło przyjęte przez społeczność. Szykujcie się więc na małą wycieczkę po memach i docinkach ze strony graczy, ale najpierw…

… ale najpierw rzućmy okiem na sam temat, bo nie ma co oceniać książki po okładce. Chyba że ta pochodzi od Bethesdy. Jak zapewne wiecie, studio raczej nie cieszy się najlepszą popularnością w ostatnich tygodniach, bo nie tylko spartaczyło produkcje Fallouta 76, ale też dało tak wiele razy ciała, że odrobienie swojej i tak chwiejnej pozycji będzie dla niego niemałym wyzwaniem.

Zdecydowanie najśmieszniejszym i najżałośniejszym potknięciem była „afera z torbą” w edycji kolekcjonerskiej, która w rzeczywistości miała się nijak do zapowiedzi. Finalnie jednak Bethesda wymieniła te torby (oczywiście dopiero po nagłośnieniu skandalu przez ludzi), co nie powstrzymało graczy przed powątpiewaniem w każdy nowy produkt, jaki firma sprzedaje, podciągając się pod znane marki. Nie inaczej jest ze skórzaną kurtką Fallout 76, która nie tylko wygląda miernie (za taką kwotę dorwiecie już naprawdę solidną, ale tradycyjną wersję), ale też raczej nie sprzeda się najlepiej po takiej fali nieprzychylnych komentarzy i porównań:

Czytaj też: Bethesda zawiodła fanów po raz kolejny – tym razem chodzi o butelki rumu z Fallouta

Źródło: VG247