Reklama
aplikuj.pl

Zabójcy AirPodsów Apple – tym są słuchawki ComfoBuds Pro od 1MORE

Zabójcy AirPodsów Apple, słuchawki ComfoBuds Pro 1MORE, ComfoBuds Pro, 1MORE ComfoBuds Pro

Walcząca na rynku już od 2015 roku firma 1MORE nieustannie pnie się w segmencie słuchawek, a jej najnowszy produkt w postaci słuchawek ComfoBuds Pro ma być istnym zabójcą AirPodsów Apple.

Słuchawki 1MORE ComfoBuds Pro

Kosztujące 99$ słuchawki ComfoBuds Pro mają deklasować AirPodsy pod kątem ceny, jakości dźwięku, komfortu i technologią ANC, choć nie są nawet flagowym produktem 1MORE. Tym jest model True Wireless ANC za 199 dolarów.

Czytaj też: Ostatnie tygodnie sklepów Sony dla starszych konsol. Wsparcie utrzymają tylko dwie

ComfoBuds Pro zapewniają swoim użytkownikom technologię QuietMax ANC 1MORE oraz 6 mikrofonów ENC (po 3 na słuchawkę) wspieranych przez sztuczną inteligencję. Ta technologia łączy hybrydowe ANC i precyzyjny dźwięk, aby zanurzać słuchaczy w urzekającym środowisku audio Hi-Fi, zapewniając tym samym doskonałą aktywną redukcję szumów w ramach 5 trybów adaptacyjnych, blokujących zewnętrzne dźwięki do 35 dB.

Czytaj też: Obejrzyjcie unboxing flagowego Intel Core i9-11900K

W ComfoBuds Pro za dźwięk odpowiadają kompozytowe tytanowe przetworniki o wielkości 13,4 mm. Zasilanie zapewniają wbudowane akumulatorki o wytrzymałości do 28 godzin na jednym ładowaniu wspierającym technologie Fast Charge. Na pokładzie tych słuchawek nie zabrakło czujników podczerwieni, certyfikatu odporności IPX4, łączności Bluetooth 5.0, czy możliwości wymiany gumek wśród czterech rozmiarów.