Reklama
aplikuj.pl

Debiutują nowe słuchawki douszne true wireless Jabra Elite 5

Debiutują nowe słuchawki douszne true wireless Jabra Elite 5

Podczas targów IFA 2022 producenci sprzętów mieli do pokazania wiele nowości. Wśród nich nie zabrakło firmy Jabra, która zaprezentowała najnowszy model słuchawek dousznych true wireless Jabra Elite 5.

Jabra Elite 5, czyli wszechstronne, douszne słuchawki są przeznaczone dla osób, które potrzebują odbierać połączenia w różnych miejscach i lubią korzystać z multimediów w czasie wolnym

Jabra zastosowała w swoich najnowszych słuchawkach hybrydową redukcję hałasów, czyli ANC, opartą na chipsecie Bluetooth Qualcomm QCC3050. Technologia wykorzystująca 6 mikrofonów do prowadzenia rozmów z redukcją szumu wiatru. Słuchawki emitują znakomity dźwięk z 6-milimetrowych głośników przy użyciu kodeków SBC, AAC i Qualcomm aptX Audio. Dzięki współpracy Jabra ze Spotify użytkownicy mogą też korzystać z funkcji Spotify Tap Playback.

Słuchawki oferują do 7 godzin pracy z łączonym ANC, a jeśli skorzystamy z etui ładującego, to łączny czas pracy wynosi do 28 godzin. Warto też wspomnieć, że możemy Jabra Elite 5 korzystać również przy gorszej pogodzie dzięki wytrzymałości klasy IP55. Słuchawki cechuje też elegancka i wygodna konstrukcja oraz kompaktowe rozmiary. Za bezproblemową łączność odpowiadają natomiast technologie Bluetooth Multipoint, Google Fast Pair i Microsoft Swift Pair oraz Asystent Google i wbudowana Alexa aktywowani za pomocą głosu.

Tempo współczesnego życia skraca czas skupienia uwagi, a jednocześnie sprzyja jej rozpraszaniu, dlatego coraz trudniej jest się skoncentrować na tym, co ważne. W Jabra rozumiemy tę potrzebę, dlatego skonstruowaliśmy słuchawki Jabra Elite 5, dzięki którym można naprawdę skupić się i rozmawiać, zachowując klarowność umysłu. Ten wszechstronny produkt jest doskonały dla wszystkich osób, które chcą bez przeszkód rozkoszować się muzyką oraz łączyć się i rozmawiać z innymi

– mówi Calum MacDougall, SVP w Jabra.

Cena? 699 zł