Reklama
aplikuj.pl

Słuchawki Fresh 'n Rebel Clam Blaze – do 80 godzin muzyki na jednym ładowaniu

Słuchawki Fresh 'n Rebel Clam Blaze

Holenderska marka ogłasza premierę najnowszego modelu słuchawek nausznych Bluetooth 5.2. Oprócz niesamowicie pojemnej baterii oferują m.in. wyciszanie hałasu ENC, redukcję szumu wiatru, obsługę poleceń głosowych i szybkie ładowanie. Jest aż 6 wariacji kolorystycznych do wyboru.  

Prawie tydzień słuchania ulubionych melodii na pojedynczym ładowaniu akumulatora mobilnych słuchawek? Mało który dostępny na rynku model może się pochwalić aż takim wynikiem, co stanowi najistotniejszy wyróżnik nowych bezprzewodowych słuchawek nausznych Clam Blaze od firmy Fresh ‘n Rebel, specjalizującej się w segmencie audio. Aż 80 godzin odtwarzania muzyki sprawia, że nie będziemy musieli zasilać ich energią zbyt często. Właśnie trafiły do sprzedaży w Polsce.

Słuchawki Fresh 'n Rebel Clam Blaze

Opisywana nowość nie tylko przyciąga uwagę swoim minimalistycznym designem, ale też szerokim zestawem funkcji, które czynią ją idealnym towarzyszem dla melomanów. Słuchawki łączą się z telefonem, tabletem czy laptopem za pomocą technologii Bluetooth 5.2 (zasięg wynosi 10 m). Zwarta obudowa z miękkim silikonowym pałąkiem sprawia, że mocno trzymają się głowy. Ale miękko wyściełane nauszniki nie pozwalają, by wrażenia z odsłuchu zdominowało uczucie fizycznego dyskomfortu. Wegańska skóra i pochłaniające wilgoć poduszki też robią swoje. Składana konstrukcja nauszników to kolejny atut, zaś na prawej słuchawce znajdziemy pokrętło do regulacji głośności.  

A co z jakością dźwięku? Na jej straży stoją mocne basy i jasne wysokie tony, tak samo jak redukcja hałasu z otoczenia. Dwa mikrofony ENC (Environmental Noise Cancelling) skupiają się na głosie użytkownika, redukując szumy otoczenia, co jest szczególnie przydatne podczas rozmów telefonicznych. Nie mogło tu też zabraknąć opcji ograniczenia szumu wiatru, dzięki czemu słuchawki doskonale zdają egzamin na ulicy czy w różnych surowych warunkach w plenerze.

Do wspomnianego już ekstremalnie długiego czasu pracy dodajmy funkcję szybkiego ładowania, bo 10 minut zasilania energią przekłada się tutaj na trzy godziny pracy. Czas całkowitego naładowania Clam Blaze wynosi dwie godziny.

Kolejne atuty? Połączenie wielopunktowe Bluetooth daje możliwość podłączenia dwóch urządzeń jednocześnie. Ta funkcja na pewno przypadnie do gustu osobom, które równocześnie korzystają z telefonu i notebooka. Automatyczna pauza oznacza, że słuchawki wykrywają, kiedy są zdjęte z uszu i samodzielnie wstrzymują odtwarzanie, a po ich założeniu wznawiają. Współpraca z asystentami głosowymi Siri i Google Assistant dodaje komfortu użytkowania, wystarczy aktywować je przyciskiem z przodu lewej muszli.

W komplecie znajdziemy, rzecz jasna, przewód USB-C do naładowania słuchawek. W dodatku można wybierać spośród aż sześciu odmian kolorystycznych: Ice Grey, Silky Sand, Dried Green, Dreamy Lilac, True Blue i Storm Grey.

Katalogową cenę słuchawek Fresh ‘n Rebel Clam Blaze ustalono na poziomie 319,90 zł.

Więcej szczegółów znajduje się na oficjalnej stronie producenta https://freshnrebel.com/pl.