Reklama
aplikuj.pl

Major IV, czyli jeszcze bardziej wytrzymałe bezprzewodowe słuchawki Marshall

słuchawki Marshall Major IV

Marshall praktycznie rok po wprowadzeniu na rynek nowej wersji bezprzewodowych słuchawek Major, ujawniła właśnie ich kolejne nowe wydanie. Oto Major IV.

Słuchawki Marshall Major VI

Chociaż firmę Marshall powinniśmy kojarzyć głównie ze wzmacniaczy do gitar, to przed dekadą weszła ona na rynek stricte osobistego sprzętu audio. Wtedy to po raz pierwszy ujrzeliśmy zestaw Major, który w 2016 roku przeszedł na bezprzewodowość, a przed rokiem zyskał wsparcie Asystenta Google w wersji Voice.

Tak jak przed rokiem zestaw Major mógł wytrzymać na jednym ładowaniu do 60 godzin na Bluetooth, teraz Major IV są w stanie wytrzymać o 20 godzin więcej, a na dodatek czerpać energię z bezprzewodowego systemu ładowania (via New Atlas).

Czytaj też: Test Huawei Freelace – bezprzewodowe słuchawki dla fanów marki

Major IV Marshalla, to jednak ciągle 40-mm przetworniki dynamiczne z pasmem od 20 do 20000 Hz, czułością rzędu 99 dB i impedancją rzędu 32 omów. Firma w tym roku poprawiła delikatnie tylko ich ergonomię oraz kwestię łączności, stawiając na Bluetooth w wersji 5.0, ale ciągle oferując „awaryjny” tryb przewodowy.

Czytaj też: XMG zaprezentował laptop DJ 15

Cena i dostępność Marshall Major VI

Już dziś słuchawki bezprzewodowe Major VI są dostępne w przedsprzedaży w cenie 149,99 dolarów, a więc około 575 złotych, a ich wysyłka do klientów ma rozpocząć się 14 października.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News