Reklama
aplikuj.pl

Słuchawki Nothing Ear (2) zachowają unikatowy projekt poprzedników, ale dostaną kilka ulepszeń

Nothing Ear (1)

Nothing szykuje w tym roku kolejne generacje swoich urządzeń. Niedawno pisaliśmy wam o nowym smartfonie, który tym razem zawita także do USA, a dzisiaj przychodzimy z informacjami o Nothing Ear (2), czyli następcach popularnych słuchawek firmy.

Nothing Ear podbiły serca klientów swoim nietuzinkowym wyglądem. Nothing Ear (2) zachowają ten design

Do sieci trafił przeciek ujawniający nie tylko kilka szczegółów specyfikacji, ale też wygląd nadchodzących słuchawek od Carla Peia. OnLeaks we współpracy ze SmartPrix udostępnił rendery Nothing Ear (2). Producent zachowa przezroczystą obudowę i w gruncie rzeczy będą wyglądały tak samo, choć pojawi się kilka delikatnych różnic, które możecie zauważyć poniżej — na przykład mikrofon z redukcją szumów znajdzie się w innym miejscu.

Czytaj też: Samsung Galaxy S23 oficjalnie. Polskie ceny, specyfikacja i przegląd nowości

Choć wygląd się zbytnio nie zmieni, to Nothing umieści w kolejnej generacji słuchawek kilka nowych funkcji. Wśród nich znajdzie się  spersonalizowany tryb ANC, który pozwoli użytkownikom dostosować poziom redukcji szumów do własnych preferencji. Pojawi się też tryb przezroczystości, który pozwoli słyszeć dźwięki z tła.

Czytaj też: Tu miały być pierwsze wrażenia z Galaxy S23, ale ja nie wiem, co powiedzieć

Nothing Ear (2) zaoferują ponadto podwójną łączność — będzie można połączyć je z dwoma urządzeniami, między którymi użytkownik będzie płynnie się przełączał. Spekuluje się, że producent doda obsługę Advanced EQ z niestandardowymi ustawieniami i funkcją Find Earbuds.