Reklama
aplikuj.pl

Słuchawki OnePlus Buds Pro 2 pojawią się już za kilka dni. Poznaliśmy ich europejską cenę

OnePlus szykuje się do wprowadzenia na globalny rynek wielu nowych produktów, wśród których znajdą się słuchawki OnePlus Buds Pro 2. Nowy przeciek zdradził, ile mogą one kosztować na naszym kontynencie.

OnePlus Buds Pro 2 pojawią się już 7 lutego

Nowe słuchawki douszne od OnePlus będą bardzo podobne do poprzedników, choć oczywiście nie zabraknie kilku zmian. Te nie obejmą wyglądu, ale w końcu to specyfikacja jest tutaj o wiele istotniejsza. Z tego, co już wiemy, zostaną wyposażone w obsługę dźwięku przestrzennego, jako pierwsze słuchawki TWS na rynku, dzięki czemu użytkownicy będą mogli cieszyć się dźwiękiem 3D. Na pokładzie pojawi się też strojenie Dynaudio.

OnePlus Buds Pro 2 będą wyposażone w 11-milimetrowe dynamiczne przetworniki i 6-milimetrowe przetworniki z membraną planarną. Na pokładzie nie zabraknie też ANC i trybu przezroczystości. Z etui ładującym słuchawki pozwolą na 39 godzin pracy, a z włączonym ANC będzie można korzystać z nich przez 5,5 godziny. Bez tej funkcji – 9 godzin.

Czytaj też: Co się dzieje z rynkiem smartfonów? Przed ogromnymi spadkami nie uchronili się nawet najwięksi giganci

Wedle nowego przecieku, Buds Pro 2 będą kosztowały w Europie 179 – 219 euro (w zależności od kraju). Będą dostępne w dwóch kolorach – Arbor Green i Black.