WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Z okazji 2 mln klientów SmartDOM Plus i Cyfrowy Polsat rozdają prezenty

Z okazji 2 mln klientów SmartDOM Plus i Cyfrowy Polsat rozdają prezenty

Sześć lat istnienia na rynku wystarczyło, aby program SmartDOM Plusa i Cyfrowego Polsatu zebrał dwa miliony klientów. Z tej okazji organizowane będą różnego rodzaju promocje.

Historia programu SmartDOM

Program SmartDOM wystartował 18 lutego 2014 roku pod hasłem Oszczędzanie przez dodawanie, łącząc usługi telewizji satelitarnej, Internetu LTE oraz abonament komórkowego. Po sześciu latach dwa miliony klientów korzysta z sześciu milionów usług.

Przez sześć lat usługi wchodzące w skład SmartDOMu zdążyły się znacznie rozrosnąć. Obecnie klienci mają do wyboru – telewizję satelitarną, kablową i naziemną, Internet domowy LTE, mobilny LTE oraz światłowód i telefon komórkowy, jak i stacjonarny. Do tego dochodzą usługi dodatkowe w postaci monitoringu, ubezpieczenia, gazu i prądu.

Za każdą z usług klienci płacą 10 zł miesięcznie mniej, za wyjątkiem usług dodatkowych.

Statystyki programu SmartDOM

Z usług w ramach SmartDOMu korzysta więcej mężczyzn, którzy stanową 57,6% klientów. Najwięcej użytkowników jest w wieku 41-50 lat (26,2%), i 31-40 lat (24,9%). Najmniejszą grupę stanowią osoby w wieku 18-30 lat (9,6%) oraz 71+ (5%). Rozpiętość wiekowa klientów robi wrażenie. Najmłodszy z nich ma 18 lat, a najstarszy 99(!).

Najwięcej klientów SmartDOMu mieszka w województwie Wielkopolskim (12%), Mazowieckim (11%) oraz Śląskim (10%). Z kolei najwięcej usług posiadanych przez jednego klienta to dziewięć. Dzięki temu oszczędza on 1500 zł w stosunku do sytuacji, w której korzystałby z nich osobno.

Prezenty z okazji jubileuszu

Dwumilionowy klient programu SmartDOM może liczyć na tajemnicze nagrody rzeczowe oraz rok darmowego abonamentu na posiadane usługi.

Pozostali klienci też mogą liczyć na prezenty, o których będą informowani SMS-ami przez cały najbliższy miesiąc. Wśród nic znajdą się m.in, darmowe wystawy w Centrum Nauki Kopernik, darmowy miesięczny dostęp do serwisów IPLA Premium, IPLA Polsat Sport Premium, IPLA Sport, IPLA HBO, zamknięte darmowe pokazy filmów oraz 650 biletów na mecze PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet.