Reklama
aplikuj.pl

Smartfony Oppo Reno6 wyciekają, a premiera coraz bliżej

Oppo Reno6, specyfikacja Reno6 Pro, specyfikacja Reno6 Pro+

Oficjalna premiera nowej serii smartfonów od Oppo, której rodzina składa się z trzech członków, czyli z Reno6, Reno6 Pro i Reno6 Pro+, odbędzie się 27 maja. Te nowe smartfony pojawiły się już jednak przedwcześnie na JD.com, czyli u jednego z największych w Chinach sprzedawców detalicznych, ale nie tylko tam. Modele te można znaleźć też na oficjalnej stronie internetowej producenta, a nawet można zobaczyć wideo z udziałem Reno6 Pro.

Co wiemy o smartfonie Reno6 Pro i Reno6 Pro+?

Na filmiku poniżej, przedstawiającym smartfon Reno6 Pro możemy zobaczyć jego zakrzywione boki oraz błyszczący tył, który przywodzi na myśl wakacje nad krystalicznym morzem, dlatego według Digital Chat Station, odcień ten ma nosić nazwę Cristal Blue. Mało tego, ma być on „ponoć” teksturowany, a także ma dobrze leżeć w naszej dłoni.

Czytaj też: Po co mi 5G? Biorę realme 8 5G i pokazuję

Reno6 Pro tak samo jak model Pro+, mają zostać wyposażone w 6,55-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości Full HD+, a jego częstotliwość odświeżania prawdopodobnie wyniesie 90 Hz. Z kolei ich kamerka przednia ma być umieszczona w lewym górnym rogu. Oba modele mogą zostać zaopatrzone w baterię o pojemności 4500 mAh z obsługą ładowania o mocy 65 W. Ponadto informacje zawarte w certyfikacji TENNA mówią nam o ich wymiarach, które w Reno6 Pro wynoszą 160 × 73,1 × 7,6 mm, a w Reno6 Pro+ są one równe 160,8 x 72,5 x 7,99 mm.

Czytaj też: Tajemniczy smartfon Realme ujrzał światło dzienne

Przechodząc dalej, według źródeł, wersja Pro ma otrzymać układ MediaTek Dimensity 1200, a smartfon Pro+ ma zasilać układ Qualcomm Snapdragon 870. Modele te będą oferować system czterech kamer na plecach, z czego Reno6 Pro będzie wyposażony w główny aparat o rozdzielczości 64 Mpx, a z kolei Reno6 Pro+ o rozdzielczości 50 Mpx.

A co ze Reno6 w wersji podstawowej?

Według plotek smartfon Reno6 może doczekać się układu Dimensity 1100 lub Snapdragona 780G. Na stronie JD.com możemy zauważyć jego spłaszczone boki oraz trzy dostępne wersje kolorystyczne takie jak: Summer Blue, Night Sea i Galaxy Dream. Dodatkowo oficjalna strona producenta wspomina o ładowaniu o mocy 65 W oraz o częstotliwości odświeżania obrazu, która wynosi 90 Hz.