Trudne warunki to pikuś dla tego smartwatcha

wytrzymały smartwatch, odporny smartwatch, Polar Grit X, smartwatch Polar, Grit X smartwatch

Firma Polar zapowiedziała właśnie swój najnowszy i najbardziej zaawansowany smartwatch – model Grit X, któremu nie straszne są trudne warunki.

Grit X zawiera prawie wszystko, czego możemy oczekiwać od smartwatcha z myślą o zabawie na zewnątrz. Nie zabrakło więc kompasu, GPS, wysokościomierza i szeregu czujników do śledzenia kroków, snu, tętna, spalania kalorii i nie tylko.

Wyjątkowe w 1,2-calowym Grit X są zdecydowanie statystyki, na podstawie których możemy sprawdzić, jak dobrze nasze ciało regeneruje się po ćwiczeniach, czy jak duży wycisk sobie zapewniliśmy. Oczywiście są one zamknięte w aplikacji towarzyszącej.

Przy wadze 64 gram Grit X jest zdecydowanie lekkim zegarkiem, ale zaliczył z sukcesem wojskowe standardy MIL-STD-810G w zakresie wytrzymałości i odporności na temperaturę i wilgotność.

Po włączeniu większości funkcji Polar twierdzi, że jego bateria w trybie treningowym wystarcza na 40 godzin i nawet do 100, kiedy przełączymy go na tryb oszczędzania baterii. W trybie zegarka możemy z kolei liczyć na całe 7 dni bez potrzeby ładowania.

Czytaj też: Motorola Edge+ jest bardzo mocna, ale też piekielnie droga

Już teraz można kupić Grit X za 1939 złotych w trzech wariantach kolorystycznych. Dostępnych jest również wiele różnych silikonowych, tkaninowych i skórzanych pasków.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News