Reklama
aplikuj.pl

Pierwsze spojrzenie na smartwatch z HarmonyOS

smartwatch Huawei, Watch 3, Watch 3 Pro, Huawei Watch 3, Huawei Watch 3 Pro

Firma Huawei ma wypuścić jeszcze w tym roku dwa nowe smartwatche – Watch 3 i Watch 3 Pro. Wiemy jednak, że podczas konferencji 2 czerwca, Huawei ma zaprezentować system operacyjny HarmonyOS dla smartfonów, tabletów, smartwatchów i innych urządzeń, więc kto wie? Może właśnie wtedy doczekamy się ich prezentacji.

Smartwatch z HarmonyOS, czyli Huawei Watch 3 i Watch 3 Pro

Zdjęcia smartwatchów pojawiły się w internecie, ale nie były one na długo dostępne. Na szczęście zdołano zrobić zrzuty ekranu i dzięki temu mamy podgląd na to, jak się one prezentują. Watch 3 w wersji podstawowej i Pro ma działać na systemie operacyjnym HarmonyOS i obsługiwać niezależne połączenia, co pomijając same ekrany, potwierdza dodatkowo napis na ich pudełku „Powered by HarmonyOS”. Udostępnione fotki pokazują nam oba modele z okrągłą kopertą i niewielkimi ramkami, a ponadto możemy zauważyć, że wersja Pro została wyposażona w skórzany pasek.

Czytaj też: Pojawił się nowy wariant Huawei Mate 40 Pro Plus

Źródła podają, że smartwatche będą obsługiwać ładowanie bezprzewodowe, kartę eSIM oraz funkcję monitorowania ciśnienia krwi i EKG. Poza tym Watch 3 posiada już certyfikaty takie jak NBTC, Indonesia Telecom i Russian EEC certification, ale niestety nie wiemy dzięki nim zbyt wiele. Niewiele, ponieważ dwa certyfikaty ujawniają nam jedynie, że oba modele pojawią się już wkrótce.

Czytaj też: Huawei.pl to więcej niż sklep internetowy pełen promocji

Huawei Watch 3 Pro również pojawił się na stronie NBTC oraz otrzymał on numer modelu GLL-AL04. Jak sami widzicie nie ma zbyt wiele informacji na ich temat, ale to za niedługo może się zmienić, o ile będziemy liczyć na to, że doczekają się swojego debiutu na konferencji 2 czerwca.