Reklama
aplikuj.pl

Snapchat+ trafia do Polski. Ile kosztuje płatna subskrypcja?

Snapchat+ trafia do Polski. Ile kosztuje płatna subskrypcja?

Snapchat+ miał swoją premierę już w czerwcu, ale dopiero teraz opcję skorzystania z płatnej subskrypcji dostali polscy użytkownicy.

Snapchat+, czyli kolejna usługa premium dostępna w Polsce

Wydaje się, że Snapchat dopiero rozpoczął wdrażanie nowej funkcjonalności w Polsce, bo nie u wszystkich wyświetla się ona w zakładce profili. Niektórzy muszą wyszukiwać ją w lupce. Co ważniejsze, nie pojawiło się też jeszcze żadne oficjalne ogłoszenie, ale subskrypcję można już wykupić. Dostępne są dwie opcje – miesięczna i roczna. W przypadku tej pierwszej opłata wynosi 20,99 zł za miesiąc, a dostęp na cały rok kosztuje… cóż, tutaj to trochę dziwna sprawa, bo wydaje się, że Snapchat nalicza dodatkowe zniżki losowo. Niektórzy mają 14%, inni 15%, a u mnie (jak możecie zauważyć na poniższym zrzucie ekranu, jest 16% z tygodniowym okresem próbnym.

W ramach subskrypcji otrzymujemy możliwość przetestowania ekskluzywnych, przedpremierowych funkcji, które wciąż się zmieniają. Jest opcja zmiany ikony aplikacji, podejrzenia osób, które ponownie obejrzały nasze Story czy dodania jednego ze znajomych na początku historii czatu oznaczając go jako „BFF”. Jak już wspomnieliśmy, funkcje się zmieniają, dochodzą nowe, a niektóre trafiają do wszystkich użytkowników.