WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Solar Opposites – zobacz nowy zwiastun serialu twórcy Ricka i Morty’ego

Solar Opposites – zobacz nowy zwiastun serialu twórcy Ricka i  Morty’ego

Solar Opposites to nowy animowany serial od twórcy Ricka i Morty’ego. Jak można się spodziewać, i tym razem będzie to produkcja skierowana do dorosłych widzów. Platforma Hulu pokazała nowy zwiastun, zobaczcie czego się spodziewać.

Opowiada o czterech kosmitach, którzy uciekając z eksplodującej planety rozbijają się na ziemskich przedmieściach. Postanawiają więc tam zamieszkać. Każdy z nich ma różne zdanie na temat naszej planety, ale ich wspólnym zadaniem jest ochrona Pupy, superkomputera. Kosmiczna rodzinka musi też zasymilować się z ziemianami, choć nie wychodzi im to najlepiej.

Hulu pokazało drugi zwiastun animacji, która zadebiutuje na platformie już 8 maja. Nie wiadomo czy serial będzie dostępny na jakiejś polskiej platformie.

Za stworzenie Solar Opposites odpowiedzialni są Justin Roiland i Mike McMahan, zaś głosów użyczyli m.in.:  Alan Tudyk, Alfred Molina, Amanda Leighton, Andrew Matarazzo, Andy Daly, Calum Worthy, Chris Cox, Christina Hendricks, Echo Kellum, Eric Bauza, Gary Anthony Williams, Gideon Adlon, Jacob Vargus, Jason Mantzoukas, Jeannie Elias i  Jesse Mendel.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News