Reklama
aplikuj.pl

Sonic Frontiers dalej przecieka. Gracze bawią się na długo przed premierą

sonic frontiers

Deweloperzy Sonic Frontiers zapewne przyspieszają z tworzeniem łatek do gry. Ich niegotowa produkcja trafiła do sprzedaży w wielu sklepach, choć do premiery jeszcze tydzień.

Sonic Frontiers w akcji

Opisywaliśmy niedawno sytuację, która dotknęła God of War Ragnarok oraz Sonic Frontiers. Tytuły trafiły do sprzedaży zdecydowanie za szybko i wielu graczy bawi się w tych produkcjach, gdy wciąż oczekują one na ostatnie przedpremierowe szlify.

Czytaj też: Skład Need for Speed Unbound Palace Edition ujawniony

Zdaje się jednak, że sytuacja z Sonic Frontiers jest coraz poważniejsza. Do sieci trafia masa materiałów z gry, które pochodzą z różnych źródeł. Ciekawi Was początek produkcji? Żaden problem. Oto pierwsze pięć minut.

W najnowszej obłędnie szybkiej przygodzie Sonica spotkają się… różne światy. Walcz z hordami potężnych wrogów, poznając zadziwiający świat pełen akcji, przygód i tajemnic. Wbiegnij na nowe wyżyny i poczuj dreszcz szybkiej gry platformowej z otwartymi poziomami, pędząc przez pięć wielkich wysp Starfall Islands. Skocz w wir przygody, opanuj moc Starożytnych i spróbuj powstrzymać nowych, tajemniczych wrogów. Odkryj nowy etap ewolucji gier z serii Sonic!

Jeśli nie boicie się spoilerów, zamieszczamy kilka linków do dodatkowych klipów z gry. Znajdziecie je klikając w te linki: klip 1, klip 2, klip 3, klip 4, klip 5, klip 6.