WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Sony Days of Play to znakomity okres na zakup PlayStation VR

Sony Days of Play to okres promocji. Co warto będzie kupić na nadchodzących przecenach?

Days of Play (07.06-17.06) to promocja, która co roku jest organizowana przez Sony. W jej trakcie wiele sprzętów firmy kupimy w znacznie niższych cenach. W tej specjalnej ofercie udział biorą nie tylko sklepy sieciowe, ale również i stacjonarne, więc w nawet lokalnym sklepie RTV kupicie rzeczy od PlayStation taniej. Cyfrowy sklep PlayStation Store również zaoferuje ciekawe oferty. Czego się spodziewać konkretnie i co warto kupić?

Czytaj też: Moc PlayStation 5 jest nieprawdopodobna – kolejne przecieki na temat konsoli

Sony ujawniło (na razie amerykańskie) ceny przecenionych produktów. Oto czego szukać w sklepach:

  • PS4 Pro 1TB w kolorze Jet Black – $349.99
  • PlayStation VR – od $249.99
  • Kontrolery DualShock 4 (wszystkie kolory) – od $39.99
  • Gry na PlayStation 4 z serii PlayStation Hits

Czym warto się zainteresować ze sprzętów Sony? Osobiście odradzałbym kupowanie teraz konsoli PlayStation. Powód? Pod koniec przyszłego roku otrzymamy już PlayStation 5, które uruchomi gry z poprzedniej generacji. Sam bym się wstrzymał i odłożył pieniądze na lepszy sprzęt. Gry z PlayStation 4 też będą wtedy tańsze. No chyba, że zwiastuny The Last of Us Part 2 lub Death Stranding tak Was kuszą, że po prostu musicie wskoczyć jeszcze na tej generacji konsol do zabawy.

Inaczej ma się sprawa jeśli chodzi o PlayStation VR. Biorąc pod uwagę wcześniejsze promocje możemy się spodziewać zestawów wirtualnej rzeczywistości (z hełmem, kamerą i grami) za około 800 złotych. Gier jest sporo, a cena rewelacyjna. PlayStation VR będzie ponadto działało z nadchodzącym PlayStation 5. O premierę nowej wersji PS VR nie musicie się martwić. Sony ogłosiło, że daje sobie więcej czasu, bo nie chce żeby gracze wraz z PS5 musieli kupować od razu hełm za kolejne (pewnie) dwa tysiące. Wydaje się zatem, że za takie pieniądze i z takimi planami Sony – warto dać szansę VR. Ostatni tytuł ekskluzywny na ten sprzęt zebrał oceny na poziomie 80/100.

Czytaj też: Sony ma dobry powód, aby nie wydawać PlayStation VR 2 z PlayStation 5

Źródło: dualshockers.com