Sony Days of Play to okres promocji. Co warto będzie kupić na nadchodzących przecenach?

Days of Play (07.06-17.06) to promocja, która co roku jest organizowana przez Sony. W jej trakcie wiele sprzętów firmy kupimy w znacznie niższych cenach. W tej specjalnej ofercie udział biorą nie tylko sklepy sieciowe, ale również i stacjonarne, więc w nawet lokalnym sklepie RTV kupicie rzeczy od PlayStation taniej. Cyfrowy sklep PlayStation Store również zaoferuje ciekawe oferty. Czego się spodziewać konkretnie i co warto kupić?

Czytaj też: Moc PlayStation 5 jest nieprawdopodobna – kolejne przecieki na temat konsoli

Sony ujawniło (na razie amerykańskie) ceny przecenionych produktów. Oto czego szukać w sklepach:

  • PS4 Pro 1TB w kolorze Jet Black – $349.99
  • PlayStation VR – od $249.99
  • Kontrolery DualShock 4 (wszystkie kolory) – od $39.99
  • Gry na PlayStation 4 z serii PlayStation Hits

Czym warto się zainteresować ze sprzętów Sony? Osobiście odradzałbym kupowanie teraz konsoli PlayStation. Powód? Pod koniec przyszłego roku otrzymamy już PlayStation 5, które uruchomi gry z poprzedniej generacji. Sam bym się wstrzymał i odłożył pieniądze na lepszy sprzęt. Gry z PlayStation 4 też będą wtedy tańsze. No chyba, że zwiastuny The Last of Us Part 2 lub Death Stranding tak Was kuszą, że po prostu musicie wskoczyć jeszcze na tej generacji konsol do zabawy.

Inaczej ma się sprawa jeśli chodzi o PlayStation VR. Biorąc pod uwagę wcześniejsze promocje możemy się spodziewać zestawów wirtualnej rzeczywistości (z hełmem, kamerą i grami) za około 800 złotych. Gier jest sporo, a cena rewelacyjna. PlayStation VR będzie ponadto działało z nadchodzącym PlayStation 5. O premierę nowej wersji PS VR nie musicie się martwić. Sony ogłosiło, że daje sobie więcej czasu, bo nie chce żeby gracze wraz z PS5 musieli kupować od razu hełm za kolejne (pewnie) dwa tysiące. Wydaje się zatem, że za takie pieniądze i z takimi planami Sony – warto dać szansę VR. Ostatni tytuł ekskluzywny na ten sprzęt zebrał oceny na poziomie 80/100.

Czytaj też: Sony ma dobry powód, aby nie wydawać PlayStation VR 2 z PlayStation 5

Źródło: dualshockers.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej