Reklama

Przeciek ujawnia wygląd i szczegóły Sony LinkBuds S

Przeciek ujawnia, że Sony LinkBuds S mogą rozwiązać największy problem swojego poprzednika

Do sieci wyciekły zdjęcia, a także informacje na temat kolejnych słuchawek Sony, a dokładniej Sony LinkBuds S, będących następcą wyjątkowych LinkBuds. Co zdradziły nam przecieki?

Sony LinkBuds zaprojektowano tak, by można było nosić je przez cały dzień, ale jednocześnie żeby dźwięki z otoczenia mogły docierać do naszych uszu. Miało się to dziać za sprawą specjalnych otworów w każdej z końcówek dousznych. Ich minusem był jednak fakt, że nie wyposażono je w aktywną redukcję szumów. Teraz do sieci wyciekły zdjęcia i szczegóły dotyczące modelu Sony LinkBuds S, który ma być poniekąd następcą LinkBuds.

Źródło: SnoopyTech

Widzimy, że konstrukcja jest już inna, bo zabrakło charakterystycznego otworu, co z pewnością sprawi, że dźwięki z otoczenia będą zakłócone. Na pokładzie ma jednak znaleźć się tryb otoczenia, który w teorii ma zniwelować ten problem. Co ciekawe, ma on uruchamiać się automatycznie na podstawie naszych nawyków i płynnie przechodzić między trybem otoczenie a ANC, by zapewnić nam jak największy komfort użytkowania.

Źródło: SnoopyTech

Dokładnych szczegółów specyfikacji nie znamy, ale mówi się, że  LinkBuds S zapewnią jeszcze lepsze wrażenia dźwiękowe podczas słuchania muzyki. Tak jak widać to na zdjęciach, mają być dostępne w kolorze czarnym, złotym i białym.