Reklama

Sony chce odciąć cię od świata tymi słuchawkami

nowe słuchawki Sony, Sony słuchawki, redukcja szumów Sony, słuchawki wokółuszne Sony,

Sony zapowiedziało właśnie swoje najnowsze słuchawki WH-CH710N, które może i straszą nazwą, ale zapewniają błogie odcięcie się od hałasu ze świata zewnętrznego.

Te bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z aktywną redukcją szumów są wyposażone w technologię, która automatycznie wybiera jej najskuteczniejszy filtr z myślą o otoczeniu. Wszystko za sprawą jego analizy na podstawie dwóch mikrofonów (z tyłu i z przodu).

Skupienie się na muzyce i zapomnienie o hałasie można jednak przerwać w określonych przypadkach, włączając tryb, który filtruje pożądane dźwięki, jak np. hałas jadącego samochodu.

Tradycyjnie nie zabrakło też łączności Bluetooth, interakcji głosowej z asystentami, czy dodatkowych rozwiązań do rozmów telefonicznych. Co ciekawe, WH-CH710N mają też łączność NFC.

Czytaj też: Smartfon i komputer w jednym, czyli Astro Slide 5G

Po stronie brzmienia 30-milimetrowe przetworniki zapewniają obietnicę wysokiej jakości dźwięku w pełnym zakresie słyszalnych częstotliwości. Z kolei akumulator litowo-jonowy w WH-CH710N powinien wystarczać na 35 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu. 10 minutowe podpięcie zapewnia z kolei wystarczająco energii na jedną godzinę. Cena? Całe 199,99 dolarów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News