WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Sony Xperia XZ3 pojawiła się na Geekbenchu, poznaliśmy także specyfikację

Sony dzisiaj ma mieć swoje wydarzenie na IFA 2018, na którym może pokazać Xperię XA3 albo XZ3. Ten drugi pojawił się właśnie w jednym z benchmarków.

Smartfon posiada procesor Snapdragon 660 i będzie dostępny z 4 GB pamięci RAM, ale do sprzedaży trafi też wersja z 6 GB pamięci. Co ciekawe, będzie on działał pod kontrolą systemu Android 9.0 Pie. Sony wiernie trzyma się braku notcha w ekranie, co można odbierać tylko pozytywnie. Z tyłu znajdzie się jeden 48 MP aparat co także jest przeciwieństwem tego, co się aktualnie dzieje na rynku. Z przodu znajdzie się jeden 13 MP obiektyw. Zastosowany ekran ma 6 cali oraz rozdzielczość 2880 x 144. Bateria to model o pojemności 3300 mAh a smartfon posiada ładowanie bezprzewodowe, szybkie ładowanie Quick Charge oraz prot USB-C.

W teście pojedynczego rdzenia Xperia XZ3 uzyskała 2330 punktów, a w wielu rdzenia 8665 punktów. Wyniki są dobre i powinny pozytywnie nastawiać. Jeśli dzisiaj Sony pokaże coś nowego, ciekawego, albo udostępni więcej informacji na temat smartfona to z pewnością damy Wam o tym znać.

Źródło: https://www.gsmarena.com, https://wccftech.com/