WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Sony zmienia PlayStation Plus lipiec 2019 – dostaniemy trzy gry!

Sony zmienia PlayStation Plus lipiec 2019 – dostaniemy trzy gry!

Zmiany w PlayStation Plus lipiec 2019! Abonament zaoferuje teraz trzy gry!

Taka sytuacja zaskoczyła sporo osób. Wielu będzie złych, ale miliony podskoczą z radości. PlayStation Plus w tym miesiącu oferuje znacznie lepsze gry od konkurencji. Pytanie tylko, co sprawiło, że Sony zdecydowało się na taki ruch? Przyjrzyjmy się zmianom w abonamencie na lipiec 2019.

Czytaj też: Mario Royale uratowane – gracze zrobili kopię tytułu!

W PlayStation Plus lipiec 2019 mieliśmy dostać:

  • Pro Evolution Soccer 2019
  • Horizon Chase Turbo

Już pisząc wcześniej o tej ofercie zwracałem uwagę, że raczej jest ona dość specyficzna i skierowana do gracza wyścigowo-sportowego. Osobiście cieszyłem się z takiego zestawu, ale narzekania graczy łatwo można było znaleźć w mediach społecznościowych Sony. Twierdzono nawet, że Sony ma już taką przewagę nad Microsoftem, że może sobie pozwolić na coraz bardziej przeciętne gry w ofercie, zamiast dorzucać lepsze tytuły.

Nie wiadomo, czy to z uwagi na krytykę i zarzucanie firmie, że po cichu szykuje droższy abonament z lepszymi grami, czy po prostu doszło do jakieś pomyłki, ale mamy zmiany! Z oferty wypadł Pro Evolution Soccer 2019! PlayStation Plus lipiec 2019 to teraz:

  • Detroit: Become Human
  • Heavy Rain
  • Horizon Chase Turbo

Wyjątkowo należę do mniejszości, która akurat miała ochotę na PESa… Osoby, które wykupiły abonament dla tej gry mogą się poczuć oszukane.

Czytaj też: EA Access na PlayStation 4 z datą premiery – masa gier w niskiej cenie!

Źródło: wccftech.com