Reklama

Specyfikacja Google Pixel 6 wyciekła. Wersji Pro nie zabrakło

Wyciekły kolejne informacje o Google Pixel 6 Pro

Chociaż premiera nowych smartfonów Google ma mieć miejsce dopiero jesienią, to już teraz specyfikacja Google Pixel 6 nie ma przed nami tajemnic. Tym razem związane z nią szczegóły wyciekły z FrontPageTech.

Specyfikacja Google Pixel 6 oraz wersji Pro

Google pracuje ponoć nad niestandardowym SoC dla Pixel 6, ale jak na ten moment nic o nim nie wiemy. Wiemy jednak o kilku kluczowych informacjach związanych ze specyfikacją Pixel 6 oraz wersji Pro dzięki wspomnianemu FrontPageTech. Oba modele w dniu premiery pochwalą się dużą pojemnością baterii w porównaniu do poprzednich Pixel oraz najnowszym systemem Android 12. Mało tego, producent zapewni im ponoć co najmniej pięć lat aktualizacji oprogramowania.

Czytaj też: Samsung rozszerza ofertę modeli 5G. Galaxy A52s 5G na horyzoncie

Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Smartfon Pixel 6 zaoferuje baterię o pojemności 4614 mAh, ekran AMOLED o przekątnej 6,4 cala oraz 8 GB pamięci RAM i 128/256 GB pamięci wewnętrznej. Do tego na jego przodzie znajdzie się aparat 8 Mpx, natomiast na pleckach jego podwójna konfiguracja. Tam zostanie umieszczony główny aparat o rozdzielczości 50 Mpx oraz ultraszerokokątny 12 Mpx.

Czytaj też: Premiera vivo Y53s w wersji 4G, co zmieniono względem Y53s 5G?

Google Pixel 6 Pro, rendery Pixel 6 Pro, specyfikacja Pixel 6 Pro, Pixel 6 Pro

Model Pixel 6 Pro zaszczyci nas większym wyświetlaczem „Plastic OLED” (najpewniej dostarczy go LG) o przekątnej równej 6,71 cala oraz obszerniejszą pojemnością baterii – 5000 mAh. Do tego pojawi się on z 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej oraz aparatem przeznaczonym do zdjęć selfie o rozdzielczości 12 Mpx. Wiemy jeszcze, że na jego tyle zajmie miejsce główny aparat 50 Mpx, teleobiektyw 48 Mpx oraz ultraszerokokątny 12 Mpx.