Reklama
aplikuj.pl

Wyciekła specyfikacja nowego budżetowca Motoroli. Co wiemy o moto g22?

Pierwsze doniesienia na temat Motoroli moto g22 pojawiły się w ubiegłym miesiącu, zdradzając nam pierwsze szczegóły na temat tego modelu. Teraz, dzięki najnowszym doniesieniom, poznaliśmy jego specyfikację.

Motorola moto g22 – co o niej wiemy?

Tak jak było to mówione wcześniej – będzie to kolejny budżetowy smartfon w ofercie Motoroli. Ilość szczegółów na temat tego modelu wskazuje, że jego premiera jest tylko kwestią czasu. Jego cena ma wynosić w Europie około 200 euro, czyli zapewne, jeśli wejdzie do Polski, powinien kosztować poniżej 1000 zł.

Najnowszy przeciek zdradza nam jego pełną specyfikację. Wiemy więc, że smartfon zostanie wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości HD+ 1600×720 pikseli  i częstotliwości odświeżania na poziomie 90 Hz. Napędzi go procesor MediaTek Helio G37, choć wcześniej wskazywano na Helio P35. Moto g22 wejdzie na rynek z przynajmniej jednym wariantem pamięci – 4/64 GB, ale pojawi się na pewno możliwość rozszerzenia pamięci przy pomocy karty microSD. Niestety na pokładzie nie uświadczymy modemu 5G.

Aparat do selfie zaoferuje rozdzielczość 16 Mpix, zaś z tyłu znajdziemy aparat główny 50 Mpix (f/1.8), obiektyw ultraszerokokątny 8 Mpix (f/2.2) a także czujnik marko lub do pomiaru głębi 2 Mpix (f/2.4). Bateria ma mieć pojemność 5000 mAh. Motorola moto g22 ma trafić na rynek pod kontrolą systemu operacyjnego Android 12.