WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Spider-Man na Islandii – kiedy ruszą prace na planie? Kim będzie złoczyńca?

Według najnowszych informacji prace na planie filmu Spider-Man 3 ruszą już w lipcu i będą trwały do listopada. Dokąd zawita ekipa filmowa?

Kolejna część przygód Petera Parkera to dość wyczekiwany film. Nie tylko ze względu na sympatię, jaką wywołuje grający Spider-Mana Tom Holland. Przede wszystkim jesteśmy ciekawi następstw Far From Home, w którym nie tylko ujawniono tożsamość Pajączka, ale przede wszystkim posądzono go o morderstwo.

Wiemy już, że prace na planie ruszą w lipcu tego roku. Ekipa odwiedzi Atlantę, Nowy Jork i Los Angeles. Najciekawsza jest jednak Islandia, gdzie również mają odbyć się zdjęcia. To wyjątkowo drastyczna zmiana scenerii w porównaniu z planami w Stanach.

Plotki sugerują, że Islandia zwiastuje pojawienie się kultowego przeciwnika Spider-Mana z komiksów. Chodzi o Kravena Łowcę pochodzącego z Rosji. Być może właśnie Islandia ma posłużyć za krajobraz rodzinnego kraju złoczyńcy. To oczywiście tylko domysły, bo jak na razie niewiele wiemy nie tylko o fabule, ale również o tym, kto stanie za kamerą Spider-Mana 3.

Premierę kolejnej części Spider-Mana zaplanowano na 16 lipca 2021 roku.