Spider-Man w Marvel’s Avengers zaginął, ale wkrótce o nim usłyszymy

spider-man w marvel's avengers

Spider-Man w Marvel’s Avengers miał być ekskluzywnym bohaterem dla konsol PlayStation. O tej postaci słuch jednak zaginął.

Szumne zapowiedzi człowieka-pająka w Marvel’s Avengers skończyły się w okolicy premiery gry. Twórcy nie porzucili jednak ekskluzywnego bohatera.

Czytaj też: Gotham Knights opóźnione. Jest nowy rok premiery

Spider-Man w Marvel’s Avengers

Spider-Man w Avengersach będzie rozbudowanym dodatkiem, który wprowadzi fabularne misje oraz nowe wyzwania stworzone pod kątem możliwości bujania się na pajęczynach. Bohater stanie dostępny się dla posiadaczy PlayStation 4 oraz PlayStation 5 i będzie widoczny przez graczy na innych platformach. Osoby z PC, Xbox One, Xbox Series oraz Google Stadia nie będą mieli opcji wyboru Spider-Mana.

Czytaj też: Aktualizacja Cyberpunk 2077 1.2 – RED opowiadają o zmianach

Deweloperzy gry jednak wciąż milczeli na temat bohatera-pająką, a niedawno zapowiedzieli Czarną Panterę. Serwis IGN postanowił przepytać deweloperów na temat obiecanej dawno temu zawartości i wiemy już, co się dzieje. Okazuje się, że w tej chwili trwają prace na ekskluzywnym herosem i jest on uwzględniony w plan rozwoju gry. Nie został on anulowany, więc pozostaje nam czekać.