Reklama
aplikuj.pl

Spotify rusza ze świąteczną promocją. Trzy miesiące Premium za darmo

Spotify Premium za darmo – taka promocja w serwisie pojawia się co jakiś czas. Tym razem z okazji świąt, każdy nowy użytkownik może skorzystać z oferty i zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych.

Miesięcznie za Spotify Premium musimy zapłacić 19,99 zł (jest to opłata za plan standardowy, choć jest jeszcze opcja rodzinna, dla studentów czy duo). Nie jest to wygórowana cena dla osób dużo słuchających muzyki, ale jeśli można dodatkowo oszczędzić, to dlaczego nie?

Tym razem promocja dotyczy tylko nowych użytkowników, którzy jeszcze nie korzystali z opcji Premium na Spotify. Warto jednak pamiętać, że darmowy okres kończy się 28 lutego 2023 roku, więc lepiej szybko go aktywować, by nie stracić dni w ramach promocji.

To jednak nie koniec świątecznych niespodzianek. Dla tych, którzy już kiedyś mieli Premium, ale z jakiegoś powodu z niego zrezygnowali, przygotowano atrakcyjną opcję powrotu. Za trzymiesięczny dostęp do usługi zapłacą jedynie 19,99 zł, co oznacza, że prawie 40 zł zostanie w kieszeni. Tutaj jest jednak pewien haczyk, bo dotyczy to tylko tych użytkowników, którzy ze Spotify Premium zrezygnowali przed 28 października tego roku.