Reklama
aplikuj.pl

Spotify znowu zaskakuje promocją. Tym razem z okazji 10-lecia istnienia w Polsce

Jak ten czas leci. Spotify jest już z nami 10 lat i żeby uczcić ten okres, przygotowano kolejną promocję. Tym razem jednak nie są to trzy miesiące za darmo, jak to zwykle bywa.

Spotify najczęściej raczy nas promocją na 3-miesięczną darmową subskrypcję dla nowych użytkowników. Jednocześnie pojawia się też wariant dla tzw. synów marnotrawnych, czyli osób, które już kiedyś subskrypcję Premium miały, ale z niej zrezygnowały. W takich przypadkach najczęściej serwis oferuje dostęp na 3 miesiące w cenie miesięcznego abonamentu. Nieco gorzej niż opcja dla nowych, ale nadal można zaoszczędzić.

Tym razem osoby, które już kiedyś korzystały z Premium, muszą obejść się smakiem, bo z okazji 10-lecia Spotify kieruje ofertę tylko do zupełnie nowych użytkowników. Dodatkowo obejmuje ona jedynie plan Premium Individual, więc ten dla jednej osoby. Jednak, jeśli ktoś się na to łapie, to z pewnością nie będzie narzekać, bo dostanie za darmo aż 4 miesiące Premium, a pierwsze opłaty (19,99 zł) będą pobierane dopiero po upływie tego okresu. Oczywiście o ile użytkownik nie zrezygnuje z subskrypcji.

Pamiętajcie tylko, że czas na skorzystanie z promocji jest mocno ograniczony, bo oferta kończy się 10 marca.