Reklama
aplikuj.pl

Spotify rusza z kolejną promocją. Tym razem nie tylko dla nowych subskrybentów

Spotify jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych muzycznych serwisów streamingowych. Miesięczna opłata za subskrypcję nie jest zbyt wysoka, a ilość oferowanych treści tak obszerna, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jeszcze nie korzystaliście ze Spotify Premium, teraz macie idealną szansę na spróbowanie. A dla tych, którzy już kiedyś subskrypcję mieli, serwis też przygotował coś specjalnego.

Miesięcznie za Spotify Premium musimy zapłacić 19,99 zł (jest to opłata za plan standardowy, choć jest jeszcze opcja rodzinna, dla studentów czy duo). Nie jest to wygórowana cena dla osób dużo słuchających muzyki, ale jeśli można dodatkowo oszczędzić, to dlaczego nie?

Nowa promocja Spotify dotyczy zarówno nowych, jak i powracających klientów. Dla tych, którzy już kiedyś mieli Premium, ale z jakiegoś powodu z niego zrezygnowali, przygotowano atrakcyjną opcję powrotu. Za trzymiesięczny dostęp do usługi zapłacą jedynie 19,99 zł, co oznacza, że prawie 40 zł zostanie w kieszeni. Tutaj jest jednak pewien haczyk, bo dotyczy to tylko tych użytkowników, którzy ze Spotify Premium zrezygnowali przed 14 marca tego roku.

Druga oferta dotyczy całkowicie nowych użytkowników, którzy jeszcze nie mieli do czynienia z subskrypcją na Spotify. Dla nich przygotowano trzymiesięczny dostęp całkowicie za darmo, bez żadnych opłat w tym okresie. Oczywiście z usługi można w każdej chwili zrezygnować, a pierwsze opłaty zaczną naliczać się dopiero po 3 miesiącach.

Obie oferty obowiązują do 12 maja 2022 roku.