WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Sprawdźcie skrzynki mailowe – ruszają testy The Division 2

Testy The Division 2 mają pozwolić twórcom wyłapać wiele błędów. Sprawdźcie, czy się Wam poszczęściło i zagracie wcześniej!

Tom Clancy’s The Division 2 premierę ma w marcu, ale przed twórcami i tak jeszcze dużo pracy. Jednym z najczęstszych problemów, który dotyka wersje pecetowe gier to zła optymalizacja na danej konfiguracji sprzętowej. Do tego może się okazać, że gra działa na wszystkich komputerach twórców, a żaden z graczy nie może się połączyć z serwerami. Takie rzeczy trzeba wyłapać przed premierą i twórcy potrzebują pomocy graczy.

Jeśli zapisywaliście się do beta testów Tom Clancy’s The Division 2 to powinniście sprawdzić swoje skrzynki mailowe. Ubisoft postanowił wysłać części graczom zaproszenia do pobrania alphy gry! Jeszcze wcześniejsza wersja będzie zawierała więcej błędów, które społeczność może pomóc wyłapać. Testy alpha rozpoczną się 15 grudnia i potrwają do 18. Pamiętajcie, że jeśli chcecie zagrać w taką wersję, to jesteście objęci NDA, które zakazuje publikowania materiałów z gry.

Czytaj też: Gracze Warframe nie pozwalają zakończyć eventu, który kojarzy im się z marihuaną i seksem

Źródło: wccftech.com