Reklama
aplikuj.pl

Nowy monsterek w sprzedaży. To Monster Energy Supercross

monster energy supercross

Lubicie czasem dawać szansę tytułom, na które zwykle nie zwracacie uwagi? Być może poszerzycie swoje horyzonty w Monster Energy Supercross – The Official Videogame 6?

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 6 dostępne

Jedyna licencjonowana gra supercrossowa z oficjalnymi zawodnikami i trasami z sezonu 2022 jest już teraz dostępna na platformy PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Wydanie na konsole PlayStation wspiera darmową aktualizację z PS4 do PS5, natomiast to na Xbox wspiera inteligentne pobieranie (Smart Delivery).

Czytaj też: Płatne testy Frostpunk 2 w Polsce ogłoszone!

Dzięki 8 różnym trybom gry, nowa część serii obiecuje dostarczyć prawdziwe doznania Supercross, łącząc miłość do rywalizacji i swobodę korzystania z motocykli terenowych.

Jak nauczyć się grać w Monster Energy Supercross?

Legenda wyścigów Jeremy McGrath będzie mentorem jeźdźców w podróży do świata Supercross: od samouczków i wyzwań w Akademii Supercross po spersonalizowane zadania i treningi, „król Supercrossa” poprowadzi zarówno nowicjuszy, jak i doświadczonych graczy, aby opanowali odświeżoną, zarówno realistyczną, jak i satysfakcjonującą rozgrywkę.

Niezależnie od początkowego poziomu umiejętności, gracze otrzymają szereg nowych narzędzi i ustawień, które pozwolą na pełne dostosowanie pomocy w jeździe (np. automatyczne kierowanie, automatyczne hamulce, automatyczna przepustnica itp.) oraz opcje konfiguracji motocykla. Wybranie odpowiednich ustawień motocykla będzie kluczowe, aby dotrzeć na szczyt w trybie kariery, przechodząc od pierwszych wyścigów w klasie 250SX do walki o tytuł mistrza klasy 450SX.

Czytaj też: Dodatki do zamówień Star Wars Jedi Ocalały!

Nowy Park Superscross to idealne miejsce na relaks i odpoczynek samemu lub ze znajomymi. Jest to ogromne środowisko do swobodnego zwiedzania z pięcioma różnymi obszarami zawierającymi ogromne skocznie, oryginalne tory i wiele do odkrycia z dala od presji rywalizacji.

Jeźdźcy mogą teraz cieszyć się jazdą na pełnym gazie w dół Wzniesienia, a także wykonywać ekscytujące akrobacje na Lotnisku, przemykając przez hangary i porzucone samoloty.

Najbardziej żądni przygód mogą spróbować zgłębić tajemnice Kamieniołomu, natomiast na Stadionie każdy poczuje się jak mistrz areny. Piąty obszar, zainspirowany prawdziwym FanFestem, pozwoli graczom na wyleczenie kontuzji przez podjęcie wyzwań z Rider Shape System, lub wypełnianie specjalnych misji od Jeremy’ego McGratha aby poprawić swoje umiejętności.