Reklama
aplikuj.pl

4 TB, ponad 13 GB/s odczytu i 12 GB/s zapisu – oto co zaoferuje SSD T-Force CARDEA nowej generacji

SSD T-Force CARDEA nowej generacji

Firma TeamGroup zapowiedziała, że jej oddani klienci mogą spać spokojnie, jeśli planują zakupić SSD nowej generacji, wykorzystujący PCIe 5.0. Dowiedzieliśmy się, że już teraz firma pracuje nad dyskiem T-Force CARDEA, który zaoferuje niebywałą wydajność i pojemność, kiedy już zadebiutuje w III kwartale 2022 roku.

TeamGroup już szykuje SSD T-Force CARDEA nowej generacji

Oficjalne ogłoszenie wskazało, że Team Group planuje rozpocząć masową produkcję SSD T-FORCE CARDEA PCIe 5.0 w III kwartale 2022 roku. Przy okazji ma także zamiar wprowadzić na rynek szereg wydajnych rozwiązań chłodzących dysków M.2 i słusznie, bo nowa generacja SSD będzie się niebywale grzać.

Czytaj też: Poznaliśmy ceny niereferencyjnych kart GeForce RTX 3050

Firma już teraz chwali się, że jej flagowy dysk SSD PCIe 5.0 będzie posiadał maksymalną prędkość odczytu sekwencyjnego na poziomie ponad 13000 MB/s i zapisu ponad 12000 MB/s. Na dodatek zaoferuje nawet 4 TB pojemności, wesprze najnowszy protokół NVMe 2.0 i otrzyma specjalnie opatentowaną dla niego technologię firmy, mającą na celu zwiększenie trwałości i żywotności produktu. Brzmi to tak, jakby firma podkładała podwaliny pod lepsze przyjęcie przez społeczność obecności w nich kości QLC.