Reklama
aplikuj.pl

Stabilny OxygenOS 12 z poprawkami błędów trafi do OnePlus 9 i 9 Pro

oneplus 9

OnePlus rozpoczął udostępnianie kolejnej stabilnej aktualizacji nakładki OxygenOS 12 opartej na Androidzie 12 dla modeli OnePlus 9 i 9 Pro. Najnowsza kompilacja przynosi dodatkowe optymalizacje i poprawki błędów.

Jakiś czas temu OnePlus był zmuszony wstrzymać wdrażanie aktualizacji swojej nakładki dla modeli z rodziny OnePlus 9. Po uporaniu się z problemami, proces znów ruszył, a teraz z kolei rozpoczęto wdrażanie stabilnej wersji OxygenOS 12 opartego na Androidzie 12. Nowa kompilacja naprawia przede wszystkim problemy z dostępem do sieci 5G, które zaczęły się pojawiać na urządzeniach po tym, jak zaktualizowano je do najnowszej wersji Androida. Naprawiono także błędy związane z aktualizacją systemu, z którymi mieli do czynienia niektórzy użytkownicy.

Wedle oficjalnego ogłoszenia, aktualizacja OxygenOS 12 przewidziana jest dla globalnych i indyjskich wersji OnePlus 9 i 9 Pro. Udostępniana będzie etapowo, więc zanim wszyscy ją otrzymają, musi minąć trochę czasu. Wcześniej OnePlus musi się też upewnić, że nie pojawią się kolejne problemy, dlatego najpierw udostępni kompilację węższemu gronu użytkowników.