Reklama
aplikuj.pl

Doskonałe Star Wars Jedi Ocalały z oficjalną datą premiery

star wars jedi ocalały

W końcu możemy więcej powiedzieć na temat Star Wars Jedi Ocalały. Tytuł dostępny będzie w sprzedaży już w marcu przyszłego roku!

Data premiery Star Wars Jedi Ocalały

Kolejny rozdział przygód Cala Kestisa w Star Wars Jedi Ocalały ukaże się 17 marca 2023 roku.

Czytaj też: Zakręćcie wieżyczkami w Battlefield 2042. Co czeka pojazdy w grze?

Akcja tego tytułu dla jednego gracza z bogatą warstwą narracyjną zaczyna się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w Star Wars Jedi Upadły zakon i ukazuje desperacką walkę Cala w galaktyce, którą coraz bardziej spowija mrok. Zepchnięty przez Imperium na jej rubieże bohater musi stawić czoła starym i nowym zagrożeniom. Jako jeden z ostatnich rycerzy Jedi Cal musi uporać się z najtrudniejszym okresem w historii galaktyki, ale jak daleko będzie w stanie się posunąć, aby chronić siebie, swoją załogę i dziedzictwo Zakonu Jedi?

Szczegóły Star Wars Jedi Ocalały

Cal nie jest już padawanem i wyrósł na potężnego, niezależnego rycerza Jedi. Ze względu na wspomnienia, które nosi w sobie, i ciążące na nim oczekiwania całego Zakonu jego krucjata przeciw Imperium stała się jeszcze bardziej niebezpieczna. Zbliżają się mroczne czasy – otoczony przez nowych i znanych już wrogów Cal będzie musiał zdecydować, jak daleko chce się posunąć, aby ocalić najbliższych.

Czytaj też: Immortals Fenyx Rising łatwiej dostępne na PC

Kinowy system walki powraca z dodatkowymi zdolnościami Mocy i nowymi stylami walki mieczem świetlnym. Połącz te umiejętności i broń w kreatywny sposób, aby przygotować różne strategie do starć z powiększonym gronem wrogów. Sprytnie wykorzystaj ich mocne i słabe strony oraz swoje szkolenie, aby pokonać przeciwników i rozwiązać zagadki, które napotkasz na swojej drodze.

Odkrywaj nowe planety i odwiedzaj znajome miejsca w galaktyce Gwiezdnych Wojen, gdzie czekają na ciebie unikalne biomy, wyzwania i wrogowie. Wykorzystaj nowe umiejętności, wyposażenie i zdolności, które pomogą ci skuteczniej eksplorować, walczyć i wędrować. Więcej obszarów do odkrywania i zakamarków poza ubitymi szlakami pozwoli sięgnąć po ukryte nagrody tym, którzy lubią zapuścić się za horyzont.

Osoby, które zakupią Star Wars Jedi Ocalały w przedsprzedaży, będą mogły ubrać Cala w strój z pakietu kosmetycznego „Przetrwanie Jedi” inspirowany Obi-Wanem Kenobim.