Reklama

Stargirl – zobaczcie nowy teaser serialu o superbohaterce DC

Stargirl, Stargirl DC, Stargirl serial, Stargirl premiera, Brec Bassinger, DC Universe

W sieci pojawił się nowy zwiastun serialu Stargirl opowiadający o kolejnej, znanej z komiksów, superbohaterce DC. Zobaczcie co potrafi tytułowa bohaterka.

Już 11 maja na platformie DC Universe zadebiutuje serial Stargirl. Fabuła skupia się na Courtney Whitmore, uczennicy liceum. Dziewczyna jest inteligentna, miła, wysportowana i bardzo popularna. Gdy jej matka wychodzi ponownie za mąż, życie Courtney wywraca się do góry nogami. Ze słonecznej Kalifornii musi przenieść się do Nebraski, gdzie czeka ją trudny proces przystosowania się do nowej szkoły i znalezienia przyjaciół. Pewnego dnia dziewczyna odkrywa, że jej ojczym był kiedyś pomocnikiem superbohatera. Postanawia pożyczyć kilka jego gadżetów i sama stać się bohaterką. Pragnie zainspirować podobnych sobie młodych herosów do walki z przestępcami. Serial ma na nowo wprowadzić tytułową bohaterkę pokazując jej historię, a także wnieść na ekran nową grupę superbohaterów – Justice Society of America.

Zobaczcie teser, na którym Stargirl walczy przy użyciu Kosmicznego Kostura. jej przeciwnikiem jest Sportsmaster.

W tytułowej roli wystąpi Brec Bassinger. W serialu pojawi się także:  Anjelika Washington, Giancarlo Esposito, Joel McHale , Luke Wilson, Lou Ferrigno Jr., Brian Stapf, Henry Thomas, Joy Osmanski, Neil Hopkins oraz Nelson Lee.