WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Start CD Projekt Red Store – figurki, koszulki i pluszaki od polskiego studia

Start CD Projekt Red Store – figurki, koszulki i pluszaki od polskiego studia

Start CD Projekt Red Store to kolejny etap rozwoju polskiej firmy tworzącej gry wideo. Co odnajdziemy w ofercie fanowskiego sklepu?

CD Projekt Red, twórcy serii gier o Wiedźminie oraz gier Cyberpunk 2077 i GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana, ogłosili otwarcie CD Projekt Red Store. Jest to oficjalny sklep z fanowskimi gadżetami od firmy. W ofercie sklepu gracze znajdą m.in. koszulki i bluzy z projektami inspirowanymi grami studia. Wśród dostępnych produktów znajdują się także przedmioty kolekcjonerskie, w tym gadająca pluszowa zabawka Trolla Sklepa oraz ekskluzywnie wydany wiedźmiński notatnik. Oferta nowego sklepu ma być stale rozszerzana o nowe przedmioty.

Czytaj też: Hideo Kojima sprawia, że fani jego gier zamieniają się w Sherlocków

Już teraz gracze mogą nabyć niezwykły przedmiot kolekcjonerski, którym jest 30-centymetrowa figurka przedstawiająca Geralta z Rivii jako Ronina szykującego się do walki z Oni – japońskimi demonami.

Na ten moment sklep CD Projekt Red Store dostępny jest tylko dla mieszkańców Unii Europejskiej. W niedalekiej przyszłości dostępność sklepu rozszerzy się o kolejne kraje, w tym m.in. Stany Zjednoczone i Kanadę.

Czytaj też: Większość graczy uważa, że lootboksy to hazard, a mimo to je kupują

Źródło: cdprojekt.com