Reklama
aplikuj.pl

Startery T-Mobile i Heyah kupimy w automatach

Startery można obecnie kupić niemalże na każdym rogu, jednak jak widać, to nadal za mało. T-Mobile postanowił umieścić je także w automatach. I nie, nie takich specjalnych. Po prostu, między przekąskami, dostępne będą też karty T-Mobile i Heyah.

Wygląda na to, że T-Mobile uważa startery za równie chodliwy towar co przekąski czy napoje. Operator ogłosił właśnie, że w wybranych lokalizacjach w całej Polsce startery T-Mobile i Heyah będą dostępne także w automatach.

Nową kartę SIM można zarejestrować samodzielnie, z pomocą aplikacji mobilnej „Mój T‑Mobile” lub „Moja Heyah”. Dzięki temu nowy numer zdobędziemy bardzo łatwo, niezależnie od sytuacji – podczas wizyty na uczelni, w markecie budowlanym czy na dworcu w trakcie przesiadki.

Automaty, w których do wyboru będą startery T‑Mobile na kartę i Heyah na kartę, znajdą się na dworcach PKP i PKS, uniwersytetach, w centrach dystrybucyjnych Rossmann i Biedronka, a także w marketach budowlanych Castorama i Leroy Merlin. 

Jeśli więc dopadnie was nagła potrzeba zakupu nowej karty – będziecie mieli ku temu jeszcze więcej okazji. Sporym ułatwieniem jest jednak możliwość rejestracji z poziomu aplikacji „Mój T‑Mobile” lub „Moja Heyah”. Wszystko będzie więc można zrobić samodzielnie, w kilku prostych krokach.