WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Startujemy z naszą własną grupą na Facebooku

Startujemy z naszą własną grupą na Facebooku

Jako redakcja nie chcemy zamykać się na głosy czytelników, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć naszą własną grupę na Facebooku. Jest ona otwarta, więc możecie wysyłać nam prośby o dołączenie.

A co znajdziecie na samej grupie? No cóż, najlepiej podsumować to naszym zaproszeniem:

Technologia to Twój konik, o swojego kompa lub konsolę dbasz, jak o drugą połówkę, a gry wideo traktujesz jako dzieła sztuki? W takim razie nasza świeża grupa będzie dla Ciebie idealnym miejscem na poprowadzenie ciekawych dyskusji, wyrażenie swojego zdania i spotkanie osób o podobnych zainteresowaniach.
Nic nie stoi również na przeszkodzie, abyś zadał trapiące Cię pytanie albo poprosił o pomoc w rozwiązaniu problemu, strącającego Ci sen z powiek.

Innymi słowy – raj dla geeków i technologicznych zapaleńców… i to na wyciągnięcie ręki

Jak zawsze, cenimy sobie wysoki poziom, dlatego i w tej inicjatywie nie zabrakło kilku zasad, które umilą nam i Wam życie. Bo przecież grupa nie ma być kolejnym źródłem codziennej irytacji, czyż nie? Tak więc obowiązuje na niej poniższy regulamin:

1. Każdy użytkownik powinien zachowywać kulturę.
2. Zabrania się pisania w sposób wulgarny, wyśmiewania innych itp.
3. Zabrania się postowania spamu, reflinków, floodowania itp.
4. Zabrania się reklamowania swoich stron/grup/fanpage’y czy stron z naprawą sprzętu itp., bez uprzedniego otrzymania jasnego zezwolenia przez Admina.
5. Zabrania się pisania postów i tematów jedynie dużymi literami.
6. Posty prowokujące i wywołujące tzw. „shitstorm” będą natychmiastowo usuwane.
7. Administratorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za słowa poszczególnych członków grupy.
8. Złe zachowania zgłaszamy administracji.
9. Niedostosowanie się do powyższych zasad może skutkować stałym usunięciem z grupy

Tak więc, nie traćcie czasu i dołączcie do nas tutaj. Nie krępujcie się jednocześnie z pytaniami, postami, czy komentarzami. Nie możesz zdecydować się na wybór następnego smartfonu? Stwórz prostą ankietę. Szukasz dobrej myszki, klawiatury, chłodzenia… no po prostu wszystkiego powiązanego z komputerami? Pytaj śmiało – z pewnością pomożemy… jak nie członkowie redakcji, to inni członkowie grupy.