WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Sterowniki AMD Radeon 20.1.1 poprawiają wiele błędów

Co jakiś czas Nvidia i AMD wypuszczają nowe sterowniki, które naprawiają błędy czy wprowadzają różne optymalizacje. Właśnie AMD wypuściło nowe drivery Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.1.1.

Sterowniki wprowadzają obsługę Monster Hunter World: Iceborne. Każdy kto gra w tę grę powinien zainstalować nowe drivery, które zapewnią większą wydajność i poprawią błędy, które mogą występować podczas rozgrywki.

Miesiąc temu AMD wypuściło też coroczną wielką aktualizację sterowników, ale wprowadziły one różne problemy. Nowe drivery naprawiają część z nich. W szczególności warto zwrócić uwagę na poprawę problemów, które mogą przeszkadzać w grach.

Pełną listę zmian znajdziecie pod tym linkiem. Także tam możecie pobrać sterowniki i zobaczyć, jakie problemy są znane AMD i nad jakimi firma już pracuje. Warto zwrócić uwagę, że firma poprawiła błędy występujące w takich grach jak Resident Evil 2, List Ark czy MechWarrior 5.

Co ciekawe sterowniki dostępne są jeszcze pod Windows 7 64-bit. Jak dobrze wiecie, wsparcie dla systemu kończy się już 14. stycznia i od tego momentu nie ma co liczyć na aktualizacje OS. Ciekawe, kiedy producenci sprzętu także zaczną kończyć wsparcie dla tego systemu.

ŹRÓDŁO: Neowin