Reklama
aplikuj.pl

Gracie w Ghostwire: Tokyo? Nowe sterowniki GeForce Game Ready to mus!

Gracie w Ghostwire: Tokyo, nowe sterowniki GeForce Game Ready,

Wszyscy chętni mogą już pobierać nowe sterowniki graficzne GeForce Game Ready 512.15 WHQL zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej. Powinni się nimi zainteresować tradycyjnie wszyscy, chcący pograć sobie w nowe gry, ale tym razem NVIDIA zapewniła coś więcej.

Sterowniki GeForce Game Ready 512.15 WHQL już dostępne. Co zmieniają?

Zacznijmy od tego, że pomimo naprawy kilku błędów, nowe sterowniki GeForce Game Ready zapewniają odpowiednią optymalizację (Day-0) w grze Ghostwire: Tokyo. Ta ma dostęp do technologii Ray-Tracingu oraz NVIDIA DLSS, co gwarantuje kolejno świetnej jakości odbicia i cienie oraz wysoką płynność. Ponadto, nowy sterownik Game Ready Driver zapewnia wsparcie dla gry Tiny Tina’s Wonderlands, a także dodaje funkcję NVIDIA DLAA do gier Chorus, Jurassic World Evolution 2 oraz No Man’s Sky.

Czytaj też: Steam na Chromebookach już oficjalnie. Które modele wspierają platformę Valve?

Z kolei gra Paraside Killer w tej aktualizacji otrzymała wsparcie dla technologii NVIDIA RTX, a Evil Dead: The Game doczeka się ich (DLSS i Ray-Tracingu) już 13 maja. Po aktualizacji chętni mogą też wykorzystać algorytm przestrzenny do skalowania obrazu w czasie rzeczywistym o nazwie NVIDIA Image Scaling (NIS), który odpowiada za renderowanie niższych rozdzielczości do wyższych i tym samym bezpośrednie zwiększanie płynności. To więc taki „DLSS dla wszystkich”, bo korzystać z niego nawet ci, którzy mają karty GeForce sprzed serii RTX.