Reklama

Zapowiedź sterowników AMD Radeon Adrenalin Edition

Adrenalin Edition

Można powiedzieć, że gaming wręcz wylewa się z najświeższej zapowiedzi sterowników do kart graficznych AMD. Radeon Software Adrenalin Edition w charakterystycznej czarno czerwonej kolorystyce zawita na dyski już w grudniu.

Premiera sterowników Radeon Crimson miała premierę grubo ponad dwa lata temu, ale osobiście nadal cenię ich funkcjonalność i prostotę. Jak zaskoczy nas nowa odsłona Radeon Software Adrenalin Edition? Niestety w trwającym półtorej minuty zwiastunie nie zostały ujawnione żadne szczegóły i jedyne, czego dowiedzieliśmy się na temat nadchodzącego oprogramowania, to data premiery, która została ustalona na bieżący miesiąc. Możemy się domyślać, że przyniesie kilka nowych funkcji, usprawni istniejące już dodatki i zaowocuje wzrostem wydajności.

Nazwa sugeruje, że wszystkie Radeony zrobią użytek z nowych sterowników. Decyzję o ich opracowaniu z pewnością podyktowała najnowsza seria RX Vega, ale to całkiem prawdopodobne, że nie tylko jej wydajność skorzysta na zmianach. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz — co mogło spowodować wypuszczenie całkowicie nowej edycji, zamiast wrzucenie odpowiedniej łatki do istniejącego już oprogramowania? Oczywiście pomijam wymóg odpowiedniego marketingu.

Źródło: Youtube