Reklama

Jak radzić sobie ze stresem? Może wibrującą opaską Cove?

Zapewne każdy z nas zyskałby wiele z uwolnienia się od przynajmniej niewielkiej ilości stresu. Jeśli jednak medytacja, czy spacery nie są dla Was może warto sięgnąć do opaskę Cove firmy Feelmore Labs?

Ta opaska została zaprojektowana tak, aby niwelować stres użytkowników za sprawą delikatnych wibracji. Po założeniu Cove za uszy, ta rozpoczyna stymulacje wyrostka sutkowatego (części ucha) i kości skroniowych w czaszce, co z kolei stymuluje tylną część kory mózgowej odpowiedzialną za modulację stresu.

Czytaj też: Smartwatch w Polsce – Huawei staje się oczywistym wyborem

Ponoć wystarczy 20-minutowa sesja w ciągu dnia nawet podczas innych prac, aby poczuć poprawę… a przynajmniej tak twierdzi Feelmore Labs. Firma wykorzystała w swoim pomyśle osiągnięcia neuronauki, a jej badania wykazały, że 90% użytkowników (spośród tysięcy), którzy używali Cove przez 30 dni, doświadczyło redukcji stresu o 41% i poprawy jakości snu średnio o prawie połowę.

Czytaj też: Zegarek Garbage zawalczy z elektronicznymi śmieciami

Innymi słowy, opaska Cove może poprawić życie niejednemu, oszukując jego mózg, aby ten martwił się nieco mniej. Jeśli jednak już szukacie karty kredytowej, to muszę Was zmartwić, Feelmore Labs zapowiedziało premierę dopiero pod koniec tego roku i nie potwierdziło jeszcze ceny Cove.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News