WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Subverse to hentai Mass Effect – grę już ufundowano na Kickstarterze

Subverse najprościej określić można jako hentai Mass Effect. Gra aktualnie zbiera fundusze na Kickstarterze.

Seks dalej sprzedaje się bez problemów. Mimo tego, że z jednej strony słyszy się o większej cenzurze takich produkcji, to autorzy gier nie zniechęcają się i przygotowują kolejne tego typu tytuły. Sony może stale zaostrzać swoją politykę dotyczącą produkcji przesiąkniętych erotyzmem, ale w miarę „wolne” PC nie może sobie na to pozwolić. Wszelkie próby blokady tego typu gier kończyły się oburzeniem graczy i Steam musiał szybko wycofywać się ze swoich zasad mówiących o ograniczaniu gier z elementami erotycznymi.

Czytaj też: Chińska bijatyka Fight Angel jest mniej ocenzurowana niż współczesne zachodnie gry

Zdaje się, że powoli jednak produkcje, które były kupowane tylko ze względu na sceny seksu, podnoszą poprzeczkę. Ekipa FOW Interactive postanowiła stworzyć Subverse. Tytuł ten wygląda już teraz jakby miał dość spory budżet, a autorzy podchodzili do tematu zupełnie na serio. Gra ma być takim Mass Effectem, tylko że zamiast delikatnie zaprezentowanych scen erotycznych, tutaj będziemy mogli flirtować bez przerwy z naszą kobiecą załogą oraz zabierać ją do łóżka.

Nie jest jednak tak, że gra to same sceny seksu. Subverse składa się z kilku etapów. Pomiędzy misjami będziemy rozmawiać z załogą i ulepszać statek. Pojawi się też eksploracja kosmosu oraz bitwy z wykorzystaniem naszych statków. Czasem jednak będzie trzeba zejść na ziemię, a wtedy Subverse zamieni się w coś na wzór taktycznego X-COMa.

Twórcy Subverse uruchomili zbiórkę na Kickstarterze i potrzebują 129,893 dolarów. Jest to projekt, który jeśli nie uzbiera funduszy to prace zostaną wstrzymane. Jeśli Subverse się Wam podoba to możecie być jednak spokojni. Tytuł już w tej chwili uzbierał ponad… milion dolarów! Tym samym odblokowano już niemal wszystkie kamienie milowe, dzięki czemu gra otrzyma więcej erotycznych scen, mangi, więcej misji i wiele innych dodatków. Pozostał ostatni punkt, który pozwoli deweloperom zatrudnić o wiele więcej osób. Produkcja będzie dostępna na Steamie.

Czytaj też: Uczennica Sub-Zero w akcji, czyli pokazówka Frost w Mortal Kombat 11

Źródło: pcgamer.com