Reklama
aplikuj.pl

Super Walentynki w Overwatch 2 pozwolą Wam na umawianie się z bohaterami gry

overwatch 2

Overwatch 2 świętuje zakochanych. W grze pojawiło się sporo zawartości związanej z walentynkami, a wśród nich znajduje się symulator randkowania.

Miłość w Overwatch 2

Miłość wisi w powietrzu, a Overwatch 2 świętuje walentynki zupełnie nowym wydarzeniem – Super Walentynki! Weźcie udział w nowej Rozróbie w Salonie gier, zdobądźcie nowe elementy ozdobne dzięki specjalnym wyzwaniom w wydarzeniu oraz przeżyjcie nową przygodę w symulatorze randek i zostańcie idealnymi towarzyszami dla Genjiego lub Łaski!

Po raz pierwszy w historii wprowadzamy nowe, interaktywne doświadczenie do uniwersum Overwatch, a to wszystko za sprawą Loverwatch – Miłość nie umiera nigdy! Loverwatch to niekanoniczny, krótki symulator randkowy, w którym będziecie podróżować za Genjim lub Łaską do romantycznych miejsc opartych na niektórych z ulubionych map graczy Overwatch. Zdobywajcie wyjątkowe tytuły, które pokazują miłość do waszej drugiej połówki, i odkryjcie przy tym hermetyczne żarty, niespodzianki, a nawet ukryte zakończenie zależne od tego, jak potraktujecie swojego towarzysza!

Czytaj też: Multiplayer w Hogwarts Legacy za sprawą fanowskiej modyfikacji!

Sprawdźcie Loverwatch już dziś i zdobądźcie darmowe nagrody w grze, w tym prezentację zagrania Pocałunek Kupidyna dla Hanzo, oraz urocze tytuły, które zostaną automatycznie przypisane do waszych kont w przyszłej aktualizacji. Możecie również kupić nową prezentację zagrania w ramach zestawu w sklepie w grze – jeśli wcześniej zdobędziecie prezentację, zestaw będzie tańszy.

Loverwatch jest dostępne do 28 lutego pod tym linkiem i jest zoptymalizowane pod kątem większości głównych przeglądarek internetowych dla komputerów stacjonarnych. Doświadczenie to nie jest obsługiwane przez większość przeglądarek internetowych na urządzenia niebędące komputerem stacjonarnym.

Geometryczna miłość w Overwatch 2

Blizzard wprowadza do Overwatch 2 walkę o miłość do PvP dzięki nowej Rozróbie – Geometryczna miłość. W tej drużynowej Rozróbie w trybie Deathmatch ekipy składające się z czterech Kupidynów Hanzo walczą ze sobą o tytuł najukochańszej drużyny!

Czytaj też: Zakończenie God of War Ragnarok mogło być lepsze

Co najważniejsze, oryginalna umiejętność Hanzo Strzała Rozpryskowa powraca! Strzała Rozpryskowa odbija się, rozdziela i lata w różnych kierunkach. Przywrócenie tej umiejętności w ograniczonym czasowo i swobodnym trybie to doskonały sposób, aby nowi gracze poznali zamiłowanie Hanzo do geometrii.

W trakcie specjalnego eventu w Overwatch 2 możecie odebrać w sklepie całkowicie nową legendarną skórkę Kupidyna dla Hanzo! Kupidyn Hanzo ma wiele niepowtarzalnych akcentów – wzory serc na kołczanie i butach, technologię skrzydeł, które trzepoczą w powietrzu, sercowy efekt wizualny do każdej wystrzelonej strzały, zawiera też mnóstwo zabawnych efektów dźwiękowych!