Reklama
aplikuj.pl

Superbet rozpoczął współpracę z Polską Ligą Esportową!

Superbet opinie - rozpoczął współprace z polska liga esportowa

W czerwcu szerokim echem w branży esportowej odbiła się informacja na temat tego, że bukmacher Superbet rozpoczął współpracę z Polską Ligą Esportową. Jak wygląda aktualna sytuacja na rynku esportu?

Superbet i Polska Liga Esportowa grają razem!

Esport to jedna z dyscyplin, która do tej pory nie została odpowiednio wykorzystana przez zakłady bukmacherskie. Poszczególni operatorzy mieli do tego różne podejście, ale tak naprawdę do tej pory żadna ze strategii nie okazała się w 100% skuteczna. Superbet to jeden z bukmacherów, który w ostatnich latach najmocniej inwestuje na polskim rynku. Rumuński operator podjął decyzję, że esport jest ważną gałęzią w dalszym rozwoju firmy, szczególnie, że obecnie większość osób obstawia online.

Informacja prasowa na temat rozpoczęcia współpracy pomiędzy tymi 2 firmami pojawiła się w końcówce czerwca. Na jej temat wypowiedzieli się przedstawiciele obu partnerów:

– Jako Polska Liga Esportowa stawiamy na innowacyjne i nowoczesne działania, czego przykładem będzie współpraca z marką Superbet. To kolejne porozumienie na linii sportowo-esportowej, która ma połączyć obie społeczności i stworzyć nową jakość rozrywki dla kibiców. Widzimy ogromny potencjał w przenikaniu się tych płaszczyzn, a innowacyjny charakter obu marek gwarantuje nową jakość – mówi Paweł Kowalczyk, Prezes Polskiej Ligi Esportowej. 

– Partnerstwo z Polską Ligą Esportową obejmuje szereg różnorodnych działań skierowanych do społeczności graczy w wersji online, ale również stacjonarnej. Jesteśmy na etapie rozbudowywania naszego produktu esportowego i poprzez wspólne działania z PLE chcemy w Superbet stworzyć przestrzeń dla wszystkich fanów sportów elektronicznych – mówi Adam Lamentowicz, CEO Superbet.

Esport w zakładach bukmacherskich – jakie są możliwości?

Esport to jedna z najprężniej rozwijających się dyscyplin w sporcie. Fakty są jednak takie, że do tej pory bukmacherzy mieli problemy, aby odpowiednio zaangażować społeczność. Firmy próbują różnych strategii, które mają im pomóc, aby dotrzeć do nowego rodzaju klientów.

Możliwości, jeśli chodzi o obstawianie esportu, wzrastają praktycznie z roku na rok. W przeszłości oferta koncentrowała się głównie w obliczu Counter Strike’a, a obecnie pojawia się nawet kilkanaście gier, które można obstawiać. Do tego wśród propozycji znajdują się najważniejsze turnieje na scenie krajowej, ale również zagranicznej, a do tego mniejsze imprezy, na które również bukmacherzy wystawiają oferty, aby ściągnąć do siebie graczy. Społeczność we sporcie jest specyficzna, jednak wielu bukmacherów zwraca uwagę na fakt, że potencjalne pozyskanie takiego gracza może być znakomitym działaniem w strategii długoterminowego rozwoju.

Obstawiając esport możliwości są zależne od rodzaju rozgrywki, a także zasad konkretnej gry. Jeśli planujesz obstawiać mecze piłkarskie w grze FIFA, to oferta może być w pewnym stopniu podobna do tego, co dzieje się w prawdziwych spotkaniach. Przykładem mogą być tu zakłady na bramkę z obu stron, typy do przerwy, czy też handicapy. Jeśli jednak decydujesz się na typowanie strzelanek jak Counter Strike, to do Twojej dyspozycji będą zakłady na liczbę zabójstw, linie na poszczególnych zawodników czy też mapy. Tak naprawdę każda gra w ofercie bukmachera jest dostosowana do możliwości i zasad. Konkurencja na polskim rynku zakładów bukmacherskich sprawia, że legalni operatorzy coraz mocniej dbają o ten sektor w swojej ofercie.

Jak obstawiać esport?

Strategia dotycząca obstawiania gier esportowych w zakładach bukmacherskich różni się w zależności od tytułu gry, a także turnieju. Pamiętaj, że obstawiając warto zwrócić uwagę na poszczególne elementy, które mają spore znaczenie w esporcie.

Jednym z nich jest chociażby to, czy turniej odbywa się na hali czy też gracze rywalizują z zacisza swoich domów przy połączeniu internetowym. W pierwszym przypadku spore znaczenie na potencjalnym wyniku może odegrać presja związana z występem przed sporą publicznością, a także stres na żywo. Z kolei w drugiej opcji decydujące może okazać się łącze internetowe, które nie zawsze staje na wysokości zadania. Obstawiając esport warto porównać sobie dyspozycję poszczególnych drużyn w konkretnych warunkach. Tak naprawdę każdy gracz jest inny i w zupełnie inny sposób znosi występy przed sporą publicznością.

Warto również sprawdzić statystyki poszczególnych zespołów zarówno na konkretnych mapach w przypadku CS: GO, jak również w porównaniu z wybranym przeciwnikiem. Takie dane są dostępne na stronach statystycznych, których nie brakuje w świecie esportu.

Dyspozycja dnia również jest bardzo ważnym aspektem w przypadku graczy esportowych. W FIFIE gra się z reguły w trybie 1 vs 1, więc tak naprawdę każdy jest zależny tylko od siebie. Jeśli jednak chodzi o gry drużynowe, to tutaj spore znaczenie ma przede wszystkim zgranie, a także umiejętność współpracy. Zestawienie ze sobą nawet najlepszych zawodników na świecie, którzy nie będą potrafili współpracować, nie będzie kluczem do sukcesu i na takie aspekty z pewnością trzeba uważać obstawiając z oferty zakładów bukmacherskich.

Superbet – skąd znakomite opinie o tym bukmacherze?

Ostatnie lata w polskiej branży zakładów bukmacherskich stoją pod znakiem rosnącej pozycji Superbet. Obecnie wśród większości graczy jest to operator, który cieszy się najlepszymi opiniami na rynku. Skąd takie postrzeganie wśród klientów i Superbet opinie? Superbet to bukmacher, który przede wszystkim dba o różne kategorie graczy. Część z polskich operatorów koncentruje się przede wszystkim na pozyskaniu klientów, a później tak naprawdę zostawia ich na pastwę losu. Działania retencyjne można policzyć w skali tygodnia czy też miesiąca na palcach jednej ręki. W Superbet sytuacja wygląda zgoła odmiennie. Można to sprawdzić każdego dnia, wchodząc w sekcję promocje, gdzie nie brakuje ciekawych opcji do wykorzystania zarówno przez nowych, jak również stałych klientów.

Superbet to również bukmacher, który słynie z innowacyjności. W ofercie tego operatora znajduje się promocja o nazwie Super Przewaga, która gwarantuje trafienie zakładu przy spełnieniu konkretnych warunków jeszcze przez zakończeniem meczu. W przypadku piłki nożnej jest to dwubramkowe prowadzenie o wstawionego zespołu, a w innych dyscyplinach chociażby 2:0 w setach w siatkówce, czy też wygrana 6:0 w tenisie. Właśnie takimi działaniami Superbet buduje swoją przewagę nad konkurencją i dobre opinie, ponieważ w tym przypadku nie ma wątpliwości, że obstawiając rynki główne zdecydowanie lepiej robić to u tego bukmachera, aniżeli konkurencji. W świecie sportu z ostatnich lat nie brakuje sytuacji, w których poszczególne zespoły wychodziły na odpowiednie prowadzenie, a następnie rywale odrabiali straty. W Superbet wynik 2:0 w piłce nożnej na pewno nie jest najgorszym rezultatem. U tego bukmachera pojawiają się również dedykowane opcje dla fanów esportu z okazji najważniejszych wydarzeń. Superbet opinie pokazują, że rumuński bukmacher podejmuje skuteczne działania, aby zdobywać uznanie graczy.

Więcej o grach komputerowych przeczytasz na naszej stronie.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Filip Mełnicki – obecnie związany z agencją iGaming Nomads. Od 2 lat w branży iGaming, zajmuje się pisaniem artykułów o sporcie i zakładach bukmacherskich. Prywatnie fan Twardych Pierników Toruń.

Artykuł sponsorowany.