WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Superman z wąsami, czyli jak przed CGI wyglądał bohater w Lidze Sprawiedliwości

Superman z wąsami, czyli jak przed CGI wyglądał bohater w Lidze Sprawiedliwości

Wpadka z nieudolnie usuniętym zarostem Henry’ego Cavilla w Lidze Sprawiedliwości przejdzie chyba do legendy. Ciężko było nie zauważyć tych topornie wyglądających efektów. Ale jak wyglądał Superman z wąsami? Zobaczcie sami.

Czytaj też: Fantastyczny box office Jokera i zdjęcia zza kulis filmu

Równocześnie z powstawaniem Ligi Sprawiedliwości Henry Cavill pracował również na planie Mission Impossible: Fallout. Na potrzeby tego filmu wyhodował sobie zarost i solidny wąs. Studio Warner Bros. doszło do wniosku, że szkoda golić takie ładne owłosienie i postanowiło usunąć je komputerowo. W końcu kto to widział Superamana z takim wąsem.

Każdy, kto widział Ligę Sprawiedliwości wie, że ta decyzja była jedną z najgorszych jakie można było podjąć. I choć Superman z wąsami wygląda dość dziwnie, to i tak mniej niedorzecznie niż finalny efekt jaki trafił do kin. Choć już kilka miesięcy temu do sieci trafiło zdjęcie Henry’ego Cavilla przed obróbką, to było one dość niewyraźne. Na szczęście za pośrednictwem Reddita możemy dokładnie przyjrzeć się jak to wyglądało.

Superman z wąsami, czyli jak przed CGI wyglądał bohater w Lidze Sprawiedliwości

Wydaje się jednak, że w uniwersum DC zarost Supermana mógłby sprawić, że nikt nie będzie w stanie rozpoznać w nim superbohatera. Ale na drugi raz, może lepiej będzie użyć klasycznej maszynki do golenia, a nie CGI.

Czytaj też: Kolejny zwiastun Krainy Lodu 2

Źródło: comicbookmovie.com