WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Supreme Intelligence pojawi się w Kapitan Marvel

Od dłuższego czasy krążyły pogłoski, że Supreme Intelligence pojawi się w Kapitan Marvel, a jej rola będzie istotna w kontekście całego filmu. Wszelkie informacje trzymano jednak w tajemnicy, aż do teraz.

Supreme Intelligence to istota, a raczej zielona głowa w słoiku, będąca połączeniem umysłów największych geniuszy Kree i przewodząca całej rasie dzięki swej mądrości i wiedzy.  Wygląda na to, że choć głowy w słoiku nie będzie, to i tak Supreme Intelligence pojawi się w Kapitan Marvel. Tę rolę przejmie Annette Bening. Do tej pory  o jej roli niewiele było wiadomo. Istniały spekulacje, że wcieli się w przywódczynię Kree i faktycznie może tak być. Z wiedzą i mądrością największych umysłów na planecie idealnie nadaje się na władcę.

Potwierdzenie tej pogłoski pojawiło się na Twitterze MCU.ETERNAL

Dowiadujemy się również, że Kree może kontrolować moc Carol Danvers za pomocą implantu. Wygląda na to, że jej amnezja jest spowodowana przez to urządzenie, które przestaje działać dopiero jak bohaterka wraca na Ziemię.

Supreme Intelligence pojawi się w Kapitan Marvel

Ludzka wersja Supreme Intelligencje jest bardzo ciekawa, ale czy trzeba było tworzyć ciało dla zielonej głowy? Osobiście mam nadzieję, że w przyszłości twórcy powrócą do komiksowego wyglądu. Oczywiście, o ile będzie taka możliwość.

Kapitan Marvel zadebiutuje w kinach 8 marca.

Czytaj też: Fabuła Wonder Woman 3 nie będzie osadzona w przeszłości

Źródło: comicbookmovie.com