WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Święta w World of Warships – co przyniesie aktualizacja 0.7.12?

Święta w World of Warships – co przyniesie aktualizacja 0.7.12?

Święta w World of Warships! Co przygotował producent w nowej aktualizacji?

Nowe wydarzenie w grze (Płatki śniegu) zapewni Wam węgiel i stal do Arsenału. W aktualizacji 0.7.12 na wielu Waszych okrętach pojawią się płatki śniegu. Działają podobnie jak gwiazdki, zapewniające jednorazowy bonus dzienny za zwycięską bitwę. Płatki śniegu mogą być jednak „zdmuchnięte” tylko raz w ciągu całej aktualizacji 0.7.12.

Ale to nie koniec. Tymczasowa kampania o nazwie „Waleczny Książę” rzuca światło na pancernik Prinz Eitel Friedrich oraz inne okręty wojenne, które gracze otrzymają w nagrodę za wypełnianie finałowych misji. Kampania rozpoczyna się 20 grudnia i potrwa do 22 stycznia. Będzie ona częścią tradycyjnych obchodów noworocznych w World of Warships, oferując graczom rozgrywkę z atrakcyjnymi nagrodami — pięcioma możliwymi do zbadania okrętami VI poziomu ze stałym kamuflażem noworocznym: VI Hatsuharu, VI Nürnberg, VI Icarus, VI Dallas oraz  VI Normandie. Zadania wykonywać można okrętami VI lub wyższego poziomu w bitwach losowych i rankingowych. Niektóre dostępne będą też w bitwach klanowych i kooperacyjnych.

Twórcy skomponowali dla Was kilka wydarzeń w grze, które pozwolą na zdobycie ładunku stali. Należy zwrócić uwagę, że całkowita ilość stali oferowanej podczas wydarzeń noworocznych nie jest jednak tak duża, ponieważ twórcy nie chcą deprecjonować tego rzadkiego zasobu. Jedną z aktywności, w których możecie zdobyć stal, jest kampania pod nazwą Stalowe potwory. Opowiada historię o tym, jak stalowe olbrzymy – drednoty i pancerniki – wyparły swoich pancernych poprzedników na początku XX wieku. Kampania może zostać wykonana okrętami co najmniej V poziomu w bitwach kooperacyjnych, losowych i rankingowych. Niektóre zadania będzie można wykonać również w bitwach klanowych.

Czytaj też: GTA Online zawiera ukryty strój, który wymaga powtórzenia jednej czynności ponad 500 razy

Źródło: worldofwarships.eu