WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Świętuj urodziny Fortnite i zgarniaj nagrody

Świętuj urodziny Fortnite i zgarniaj nagrody

Epic Games ogłosiło właśnie pierwsze urodziny Fortnite. W ramach tej akcji musicie po prostu grać, aby zdobyć nagrody… i to nie takie tandetne, jak na realia tej gry.

Czy wiecie, że jeszcze Fortnite zadebiutował we wczesnym dostępie w lipcu 2017 roku? Wtedy oferował jedynie tryb „Save the World” i dopiero po kilku miesiącach twórcy zdecydowali się na dorzucenie do gry trybu Battle Royale. Ten powstał podobno w zaledwie 2 tygodnie, ale nie jest to specjalnie zadziwiające, bowiem studio miało praktycznie wszystko gotowe. Tak czy inaczej, Epic Games nie zapomniało o swoich korzeniach i zapowiedziało właśnie wczoraj specjalne wydarzenie.

W ramach urodzin Epic postawił przed Wami trzy wyzwania. Jedno z nich polega na zadaniu 1000 obrażeń przeciwnikom, drugie na rozegraniu 14 gier, a trzecie opiera się o taniec przed specjalnymi ciastkami w świecie gry. Za ich wykonanie otrzymacie kolejno: 5000 punktów doświadczenia, emotkę i sprey. Główną nagrodą (za wykonanie wszystkich trzech) jest specjalny plecak. Wszystkie prezenty zostały utrzymane w urodzinowym klimacie.

Akcja rozpocznie się 24 lipca i potrwa do 7 sierpnia. Macie więc sporo czasu na zdobycie powyższych nagród. Jeśli jednak lubicie spędzać czas w trybie Ratowania Świata, to i tam otrzymacie kilka wyzwań, a nawet możliwość otwierania specjalnych skrzynek, które zawierają wszystkie skiny od początku gry.

Źródło: Neowin