Reklama
aplikuj.pl

Szok! System Shock w końcu z datą premiery!

system shock

Oczekiwanie dobiega końca! Pecetowe wydanie System Shock – pełnoprawnego remake’u przełomowego pierwowzoru z 1994 roku ma datę wydania. Kiedy gramy?

System Shock wraca

Remake System Shock łączy kultową rozgrywkę oryginalnej gry z nową, atrakcyjną grafiką HD, usprawnionym sterowaniem, przeprojektowanym interfejsem, a także zupełnie nowymi dźwiękami i muzyką. Od nigdy wcześniej nie widzianych wrogów i zmian poprawiających jakość rozgrywki po ulepszony schemat hakowania i nowe opcje walki z brutalnym systemem rozczłonkowania wrogów, remake System Shock przywita zarówno starych jak i nowych graczy z powrotem na Cytadeli… w ramionach uroczo nikczemnej SHODAN.

Czytaj też: Wpadka zdradziła kolejny port PlayStation na PC

Gracze będą musieli korzystać z kombinacji skradania się, sprytu i futurystycznej broni, aby przedostać się przez zupełnie nowe obszary Cytadeli. W trakcie swojej misji ratowania Ziemi przed zniszczeniem napotkają pułapki, łamigłówki i tajemnice.

Wydanie System Shock na komputery PC można zamówić w przedsprzedaży za pośrednictwem Steam, GOG i Epic Games Store – dodatkowo, wyłącznie dla preorderowiczów, zawiera ono bezpłatną kopię nadchodzącej gry System Shock 2: Enhanced Edition. Ponadto świeżutkie, grywalne demo z ostatniego Steam Next Fest jest wciąż dostępne do przetestowania.

Konsolowe edycje System Shock zostaną wydane na PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox One oraz Series X|S w późniejszym okresie.